• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Exchange atma (RESİMLİ ANLATIM)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GateKeeper

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
10 Eki 2011
Puanı
2
28.06.2012 tarihinde gelen patch ile exchange kimsede gözükmüo Sphinks arkadaşımız bunun çözümünü buldu bende sizlerle paylaşmak istedim.

1. Options a giriyoruz
2.Setting e tıklıyoruz

3.Activate action short cut u işaretliyoruz

4.Exchange yollamak istediğimiz kişiye sağ tıklıyoruz

5.SONUÇ

Son düzenleme:
Eyw kardeşim çok sağol ya bunu arıyordum bende options'tan yerini bulamamıştım :)

Geri getirmek 10 sn ama umarım kimse beceremez

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

teşekkür ederim yararlı bir konu başlamayı planlyıorum şu günlerde bu servera =D

28.06.2012 tarihinde gelen patch ile exchange kimsede gözükmüo Sphinks arkadaşımız bunun çözümünü buldu bende sizlerle paylaşmak istedim.

1. Options a giriyoruz
2.Setting e tıklıyoruz

3.Activate action short cut u işaretliyoruz

4.Exchange yollamak istediğimiz kişiye sağ tıklıyoruz

5.SONUÇ

isimi silmişsinde adamın üstüne tıklamışsın yukarıdan :haha

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri