• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Exchange atma (RESİMLİ ANLATIM)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ümit abi sen bi yer aç abi bize dedi kodu bölümü olsun :D orda yazak biz :D

pazar aradım arıza kayıt ı bıraktım çarşamba aradım cuma aradım daha gelmezse iyi kalaylıyacam modem den bakıyorum adsl hızı :80/867 kbps yazıyor :D ölecek internet yakında

Son düzenleme:
Sayenizde kilitlenmedik konu kalmadı. Forumu kapatmak lazım aslında :)

Onların hiç bir suçu yok sw linkleri verilmemişken en azından millet ayaklanmamıştı o zamandan bu zamana hiç bir fark yapmadı yani.
Bir oyunda sorun varsa neden açıosunuz ki betada 1 - 2 gün oynayıp denedik dediniz.
İki açtınız kasıyoruz yok kapanıo biraz res atıcaz yok 1-2 saat gelcek yok bilmem şu hata var bukadar adamı oyalayıp bekletiosunuz.
eğer hata varsa isrodaki patch günleri gibi belli bir saat verin hatasız o saatte açılsın,ondan sonra burda şu şu hata var die saymak zorunda kalmayın bizide diğer playerlerle yarışa sokmayın hepimiz beklemeden sorunsuz sabit bir saatte başlayalım...

kayıt ettim ben burayı abi BP yerini pc açınca direk bakıyorum hemen :D öle karmaşık yerlere gidin deme bize :D yolu bilmiyorum buraya açalım en iyisi :)

atarsa %80 başka yok :D

Son düzenleme:

Onların hiç bir suçu yok sw linkleri verilmemişken en azından millet ayaklanmamıştı o zamandan bu zamana hiç bir fark yapmadı yani.
Bir oyunda sorun varsa neden açıosunuz ki betada 1 - 2 gün oynayıp denedik dediniz.
İki açtınız kasıyoruz yok kapanıo biraz res atıcaz yok 1-2 saat gelcek yok bilmem şu hata var bukadar adamı oyalayıp bekletiosunuz.
eğer hata varsa isrodaki patch günleri gibi belli bir saat verin hatasız o saatte açılsın,ondan sonra burda şu şu hata var die saymak zorunda kalmayın bizide diğer playerlerle yarışa sokmayın hepimiz beklemeden sorunsuz sabit bir saatte başlayalım...

Sorunlar oyun açıldıktan sonra farkedildi. Yoksa açmazdık zaten. Ama doğru hata bizde.

Sorunlar oyun açıldıktan sonra farkedildi. Yoksa açmazdık zaten. Ama doğru hata bizde.
Angara bebesisin abi :D böyle şeyler delikanlıya yakışırmo. Profsynel düşünürseniz. böyle basit sorunlar çıkmaz. Daha ID PW alalmdk char kuramadk... test edileden yazmşlş basit buglar fixlenmemiş stabil olmayan sw açmak.. hep hüsran haymre + 130 cap gibi.

Angara bebesisin abi :D böyle şeyler delikanlıya yakışırmo. Profsynel düşünürseniz. böyle basit sorunlar çıkmaz. Daha ID PW alalmdk char kuramadk... test edileden yazmşlş basit buglar fixlenmemiş stabil olmayan sw açmak.. hep hüsran haymre + 130 cap gibi.

Amatörüz biz ;)

Yalan değil, profesyonel olduğumuzu iddaa etmedim ki. Amatörüz. Ayrıca insanız, birşeyleri farkedememiz son derece normaldir.

yalan mı :D test edilmeden portatifi sürün piyasaya sonra ayıkla pirinçin taşını. SilkroadMax ruhunu kaybetmiş maxigamerz.com hep hevaya boşa ateş

Sanki çok tecrübelisin server kurmada,sunucu ile uğraşmada,database hazırlamada,php kodlamada,port açmada,150 aktif toplam 300 oyuncu'yu yatıştırmakta,reklam yapmada,günde binlerce hit alan bir siteyi adam edip 4 yıl ayakta tutmakta. Boş konuşuyorsun.50 player'lı serverim vardı hayattan bezdim.

Milleti suçlamadan önce , adam yerine koymadan önce kendine bak adammısın diye.

Yalan değil, profesyonel olduğumuzu iddaa etmedim ki. Amatörüz. Ayrıca insanız, birşeyleri farkedememiz son derece normaldir.
Abi Şu ana kadar çalıştınız emek verdiniz fakat bu kadar milleti bekletmemeliydiniz 5 dk relog olacak dediniz 2 saat geçti bunu demeye çalışıyor bence herkez...

5 dk reset oluyor 3 saat check

3 server kurdunz. Sonra haymere sonra 130 cap beta ve şimdi 80 cap. Birşeylerden ders çıkarlma vakti gelmiştir abi artık. Birşeyde diyemiyorum büyüğümüzsün ama Başarılı işler yapmanı bizde isteriz ki eğlenelelim hoş vakit geçirelim ama. artk milletinde sabrı beklemeye hevesi kalmadı. bir dünya server var oraya gidiyolar. gitsinler diyebilirsin ama 300++ player sabredio bekliyor. Bekleyenleride düşünün artık... Elinizde olan güçü kullanın yoksa küçülmeye ve yok olmaya mahküm olursunuz herkez sırt çevirir.. bu saat de bekleyenlerden allah razı olsun diyceğinize.. Laf diyip kırmayın kalplerini..

Abi Şu ana kadar çalıştınız emek verdiniz fakat bu kadar milleti bekletmemeliydiniz 5 dk relog olacak dediniz 2 saat geçti bunu demeye çalışıyor bence herkez...

5 dk reset oluyor 3 saat check

İşte bu yüzden hatalıyız diyorum. Klavyemiz kırılsaydıda zaman belirtmeseydik. Hep böyle dayanamayıp zaman belirtiyoruz sonra beklenmedik sorunlar çıkıyor sonra böyle oluyor. Bir daha mı tövbe.... Kimseye ölse dahi tahmini de olsa zaman söylemeyeceğim.

5 dk relog olucaktı millet carları silin vs dendi açın yeterki svyi dendi ama gareziniz kime ki bu kadar bekletiyorsunuz anlamadım :S

3 server kurdunz. Sonra haymere sonra 130 cap beta ve şimdi 80 cap. Birşeylerden ders çıkarlma vakti gelmiştir abi artık. Birşeyde diyemiyorum büyüğümüzsün ama Başarılı işler yapmanı bizde isteriz ki eğlenelelim hoş vakit geçirelim ama. artk milletinde sabrı beklemeye hevesi kalmadı. bir dünya server var oraya gidiyolar. gitsinler diyebilirsin ama 300++ player sabredio bekliyor. Bekleyenleride düşünün artık... Elinizde olan güçü kullanın yoksa küçülmeye ve yok olmaya mahküm olursunuz herkez sırt çevirir.. bu saat de bekleyenlerden allah razı olsun diyceğinize.. Laf diyip kırmayın kalplerini..

Ders çıkaracak birşeyimiz yok. 3 Server diyorsunuz, infinity ve trinity de ne sorunu vardı da heasaba katıyorsunuz ? Hiç bir sorun yoktu, serverlar boşaldı kapattık. Hymerada da teknik sorunlar yoktu ddos yüzünden tat vermedi kapattık. 130 beta ? kimse istemedi diye 80 e döndük.

Ders çıkaracak birşeyimiz yok. 3 Server diyorsunuz, infinity ve trinity de ne sorunu vardı da heasaba katıyorsun ? Hiç bir sorun yoktu, serverlar boşaldı kapattık. Hymerada da teknik sorunlar yoktu ddos yüzünden tat vermedi. 130 beta ? kimse istemedi diye 80 e döndük.
Onca serverdan sonra belli bir tecrube olur.. oyuncuların isteklerini veya davranışlarını önceden kestirebilirsiniz. Sizde biliyorsunuz ki herkez sabırsız ? Neden.. Artık herkezi sıktı Stabil bir server istiyorlar...

Ders çıkarılacak tek şey oyunculara zaman söylenmemesi lazım ama hep kendimize hakim olamayıp bunu ihlal ediyoruz sonra da pişman oluyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri