• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Exchange atma (RESİMLİ ANLATIM)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
önce kendilerine banlasınlar.. hep yüzlerine bulaştıyolar. kıçı kırık sonradan gelme forum sitelerinin içraatları bile daha iyi ve sağlam... kaç senelik Silkroadmaxdan geçmişleri tecrubeleri var bu kadar acemilik olmaz bünyesinde ne adamlar barındırıolar ama kullanmıyolar.. ümit abi dışa bağımlı olma içindeki adamları keşfet..

"sizin yapacağnız işin..." diyerek hislerimi iletiyorum :) Ümit bey'den yine aynı şey , "Beğenmiyorsan oynama" laflarından sonra "kimse beklemek zorunda değil" tarzı laflar , YAKIŞMIYOR !

%11 son sürat indiriyorum :D oyunu sabaha anca iner ozaman a kadar açılır oyun başlayanlara yetişirim :D + client de sınır varmı bot için ... yettin gari TÜPERMEN

:D oyuna giremedik ki bot kullanalm. yarnda giremicen indirme boşuna kotana açı. Sw açlsn öyle indr

Neredesin Rhoyei :'(((( - ts ip : ts3.vladgaming.com / Bekliyoruz rhoyei'cim o nickle gel lobiye yeter <3

kota yok bende sınırsız internette adil kullanım adı altında TT net Geçirme politikası yuzune hızım düşüyor sadece :D

beyler uykusuna yatın ümit abi dedi :D anca acılır server kışa :D

----------

kota yok bende sınırsız internette adil kullanım adı altında TT net Geçirme politikası yuzune hızım düşüyor sadece :D

internet üzerinden şikayet aq ttneti bak nasl arıolar seni netin hızlanıo :D bn ettim gün için de sorun düzeldimi diye on defa aradılar

beyler uykusuna yatın ümit abi dedi :D anca acılır server kışa :D

----------

internet üzerinden şikayet aq ttneti bak nasl arıolar seni netin hızlanıo :D bn ettim gün için de sorun düzeldimi diye on defa aradılar

sınırsız internet kullananlara adil kullanım kotası uygulaması getirildi belli indirmedem sonra hızını otomatik düşürüyor TT net şikayet etsende nafile+ pazar gunu aradım hızım 8 megabit (kullanıyorum)dedim görünen 1 megabit :D düzeltin dedim hala düzelecek saat 1 de aradım tekrar sövum biraz inş düzelir :D

Sayenizde kilitlenmedik konu kalmadı. Forumu kapatmak lazım aslında :)

tmam biliyorum adil kullanımı. hız testinde 6.25 mbt görüyom ama ftp den dosya çekinçe 200kb/s ile anca :D kapatcam interneti sorunum düzelmezse de . sonuna arz ederimide yerleştr :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri