• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Forum Güncellemeleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Ya @IMLEGEND 'in dün 3.5k kusur post ve konusu vardı. Güncelleme ile 7k olmuş. Bu adamda bir gizem var da çözücem yakınca biryerden fail vermesini bekliyorum. :D

Edit : Mesaj sayıları az olunca yeni gelenler forum yeni vs. sanacak o yüzden.
O değilde yani mesaj sayımıza bakınca vay be ne kadar zaman geçmiş diyorduk şimdi gözüm sola gitmiyor. :D

Ya @IMLEGEND 'in dün 3.5k kusur post ve konusu vardı. Güncelleme ile 7k olmuş. Bu adamda bir gizem var da çözücem yakınca biryerden fail vermesini bekliyorum. :D

Edit : Mesaj sayıları az olunca yeni gelenler forum yeni vs. sanacak o yüzden.

Forumdan ebediyyen ban yiyip birçok konusu olan 2 kişinin konularını ona aktardım, çünkü forumda en çok çalışan o.

- Forumun birçok alanında irili ufaklı görsel ve hata düzeltmeleri ile geliştirmeleri yapıldı.

- Forum ikonları yenilendi, hepsi tek bir boyut ve düzleme oturtuldu.

- Birçok yeni oyun bölümü ve "Sağlık ve Kişisel Bakım" ile "Anime ve Manga" bölümleri açıldı.

- Kullanılmayan bazı bölümler kaldırıldı (Agbot, Stealthex bot gibi...)

- Gereksiz açılan bazı bölümler birşleştirildi tek bölüm altında toplandı (Programlama dilleri, photosop bölümleri, işletim sistemleri, web tasarım vs...)

- Forumun birçok alanında irili ufaklı görsel ve hata düzeltmeleri ile geliştirmeleri yapıldı.

- Forum ikonları yenilendi, hepsi tek bir boyut ve düzleme oturtuldu.

- Birçok yeni oyun bölümü ve "Sağlık ve Kişisel Bakım" ile "Anime ve Manga" bölümleri açıldı.

- Kullanılmayan bazı bölümler kaldırıldı (Agbot, Stealthex bot gibi...)

- Gereksiz açılan bazı bölümler birşleştirildi tek bölüm altında toplandı (Programlama dilleri, photosop bölümleri, işletim sistemleri, web tasarım vs...)

3zrBe.png

Eskiden şu Link butonunu kullanarak, link olarak eklediğim konuları direk ismi ile gösterebiliyordum ama artık link olarak eklediğim halde yine link olarak görünmeye devam ediyor. Eski haline çevrilemez mi acaba?
Örneğin;
Forum Güncellemesi

Bu şekilde konu ismi ile ekleyebiliyordum.

Son düzenleme:

Eskiden şu Link butonunu kullanarak, link olarak eklediğim konuları direk ismi ile gösterebiliyordum ama artık link olarak eklediğim halde yine link olarak görünmeye devam ediyor. Eski haline çevrilemez mi acaba?
Örneğin;
Forum Güncellemesi

Bu şekilde konu ismi ile ekleyebiliyordum.

O vBSEO eklentisinin bir özelliğiydi. vBSEO eklentisinin firması 2-3 sene önce kapatıp gitmişti buna rağmen kullanmaya devam ediyorduk. Ancak güncelleme olmayınca eklentide açıklar meydana geldi ve bazı forumlar onun yüzünden hacklendi. O nedenle güvenlik sebebi ile onu kaldırmamız gerekti ve kaldırdık.

Ümit abi forumdaki teşekkür butonu facebook gibi sevinç üzüntü şaşkınlık butonu gibi olsa olur mu ? Yinede teşekkür diye geçse ? [MENTION=1]Deepblue[/MENTION] sadece fikir abi saygılar.

Ümit abi forumdaki teşekkür butonu facebook gibi sevinç üzüntü şaşkınlık butonu gibi olsa olur mu ? Yinede teşekkür diye geçse ? @Deepblue sadece fikir abi saygılar.

O olay biraz komplike ve uğraştırıcı, açıkçası o kadar uğraşa değeceğini sanmıyorum teşekkür sistemimiz varken.

Teşekkür ile değilde önceden Beğen buttonu vardı onun gibi ekstra buttonlar gelebilir ^^

Ne gerek var ki? Teşekkür bence zaten hepsini kapsıyor. Beğeniyorsun ki teşekkür ediyorsun zaten. Ayrı ayrı beğendim, teşekkür ederim diye butonlar ekleyip eklentilerle forumu yavaşlatmanın bence bir artısı yok.

Vay arkadaş,tamam bir şey demedik.
Önceden vardı beğenme tuşu,o zaman kapsamıyordu da ben deyince mi kapsadı :D

kişisel fikrim şu anda gayet iyi gibi görünüyor.. :)herşey yerli yerinde gibi..

Öncelikle çok güzel bir yönetime sahip bu site gerçekten senelerdir sro olsun diğer oyunlar yada başka konularla alakalı çoğu paylaşımı buradan takip ediyorum senelerdir ilgiden çalışkanlığınızdan ödün vermediniz iyiki varsınız bu insanlar birşeyler araştırıp elde edebiliyorlar kolay gelsin başarılar diliyorum.

Arkadaşlar bikaç gün önce ferketmişsinizdir sitemiz bir süre erişime kapalıydı, bunun sebebi sunucuda bir takım güncellemeler ve düzenlemeler yapmamızdan kaynaklıydı. Bu düzenlemeler sonucunda forumumuzun daha hızlı olması hedefleniyordu ve bana göre bunu başardık gibi görünüyor.

Forum eskisine daha hızlı olmalı, en azından ben bunu farkedebiliyorum. Siz de de bunu farkediyor musunuz yoksa eskisi ile aynı olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Arkadaşlar bikaç gün önce ferketmişsinizdir sitemiz bir süre erişime kapalıydı, bunun sebebi sunucuda bir takım güncellemeler ve düzenlemeler yapmamızdan kaynaklıydı. Bu düzenlemeler sonucunda forumumuzun daha hızlı olması hedefleniyordu ve bana göre bunu başardık gibi görünüyor.

Forum eskisine daha hızlı olmalı, en azından ben bunu farkedebiliyorum. Siz de de bunu farkediyor musunuz yoksa eskisi ile aynı olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Sayfa gecisleri,yani konularin acilma hizi ozellikle fazla post atilmis konularda daha cabuk fark ediliyor.

Eline saglik patron,yalniz top10 hizin kurbani mi olucak :)

Sayfa gecisleri,yani konularin acilma hizi ozellikle fazla post atilmis konularda daha cabuk fark ediliyor.

Eline saglik patron,yalniz top10 hizin kurbani mi olucak :)

Yakında vBulletin 5 e geçeceğiz top 10 falan komple kalkacak şimdiden hazırlıklara başladım. vBulletin 5 de forum çok daha hızlı ve kullanışlı olacak.

Geri