• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Forum Güncellemeleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Katkılarından dolayı Emre'ye (Cottonmouth) teşekkürler :)

Ümit bey abi senin konuları görmek için konularının sayısı olan yere bastım kendi konularım çıktı. Değişik bir hata. Karşıdaki kişinin konularını göremiyorum.

xAZEjr.png

Yeni konu açarken benzer konuların otomatikmen başlığın altında listelendiği bir sistem getirildi. (Aynı konuyu açmamak için)

8nQaRa.jpg

Konu ve mesaj düzenlemeye kısıtlamalar getirilmiştir. Bir konu açıldıktan, bir mesaj atıldıktan sonra 30 gün içinde değiştirilebilir & düzenlenebilir. Mesaj veya konunun açılış tarihinin üzerinden 30 gün geçtikten sonra mesaj yada konularda düzenleme yapmanız mümkün olmayacaktır. (Bu süre sonunda çok aciliyeti olan ve düzenlenmesi gereken bir konunuz varsa lütfen konunun altındaki rapor et butonuna tıklayarak gelen sayfada neden değiştirmek istediğinizi ve ne ile değiştirileceğini açık bir şekilde yazarak konuyu rapor ediniz. Yöneticiler isteğinizi değerlendirmeye alıp uygun görürlerse gerekli değişikliği sizin için yapacaklardır.)

Böyle bir uygulamanın getirilmesinin sebebi şudur : Yönetimde göreve gelip görev süresince konu açmaya foruma yararlı olmaya çalışan kişiler herhangi bir sorun yaşanıp görevleri alındığında daha önceden açmış oldukları tüm konuları düzenleyip içine "silinmiştir, edit, ...." gibi şeyler yazarak akıllarınca intikam alıyorlar. Bu gibi istenmeyen durumların önüne geçilebilmesi için böyle bir düzenleme zorunlu hale gelmiştir.

Forumda özel karakter ve sembollerde yaşanan bazı sorunlardan dolayı forum karakter seti ISO-8859-9 dan UTF-8 e çevrildi. Bu oldukça zahmetli ve uğraştırıcı bir işti. Bu esnada birçok sorunla karşılaştım ve büyük ölçüde hepsini çözdüm ancak gözümden kaçan birşeyler olmuş olabilir. Forumun herhangi bir yerinde tuhaf bir durum görürseniz lütfen bana haber verin.

Teşekkürler.

Profilimdeki hiç bir ayara giremiyorum ve özel mesajlarıma giremiyorum yeni özel mesajım var ama giremiyorum.

Bazı talihsiz sorunlardan dolayı forum 2 gün geriye alınmıştır.

Geri