• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Forum Rank İconları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan KaRuN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

KaRuN

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
21 Haz 2009
Puanı
0
Arkadaşlar yeni forum rütbeleri çalıştım yorumlarınızı bekliyorum. Sonuca göre çalışmaları eklerim.

ranktanitim3.jpg

Görünüm
gorunum.jpg

Rank sistemi karışmış gibi moderatörde de yönetim var yöneticide de Yönetim var. Problem değil Admini Yönetici yaparız.

Ayın görevlisi, Ayın Üyesi, Banlanmış Üye ve Upload Team çok güzel olmuş.

Rank sistemi karışmış gibi moderatörde de yönetim var yöneticide de Yönetim var. Problem değil Admini Yönetici yaparız.

modlarda global modlarda yöneticilerde adminlerde Yönetim görseli var onun üstünde yazıyor rütbe html olarak

modlarda global modlarda yöneticilerde adminlerde Yönetim görseli var onun üstünde yazıyor rütbe html olarak

Tamam dediğim gibi Yönetici adında bir görsel rank yok. Onlarda da Yönetim görseli var sadece rank üst tarafındaki kutuda yönetici yazıyor.

Ben iconları hazırlarken üşenmiştim ve tüm görevlilere yönetici diye rütbe atamıştım :)) ayrı ayrı olması daha bir güzel olacak... Ranklar harika ama bir türlü ısınamadığım bir yer var...

İconlar çok güzel , fontlarda çok güzel , fontların altındaki renkli çizgilerde harika ama şu siyah arkaplana ısınamadım sade düz ve büyük olmuş hiç bir elitliği yok gibi onun üzerinde biraz oynayıp daha değişik birşeyler yapabilirsek mükemmel ranklar elde etmiş olacağız...

Öyle yada böyle emeğine sağlık hocam çok teşekkürler.

Benim beğenmediğim tek unsur, mesaj sayısına göre sanırım üyeler rütbelendirilecek, bence buna hiç gerek yok. Üyeler tek başlık altında kalsalar daha iyi olacaktır, rekabet ortamı oluşmamakta en azından, yoksa rütbe için post kasma olayı silkroadmax gibi bir ortamda da başlayacak. Gerçekten , demirbaş üye ve ihtarlı üyeye gerek yok :D.

Çalışkan üye
Demirbaş üye
İhtarlı üye
Yeni üye yerine

Yeni üye ve üye şeklinde iki rank olsa, ve yeni üyeden üyeye geçiş de 1 aylık bir süreden sonra gelişse? Yani yeni üye oluyor, 1 ay geçince üye oluyor. Daha mantıklı değil mi? Olabilirse?

Bence Hic degismesin.. Sistem güzel. Modsan mod diye yazıor ztn nickinin altında rütbeye ne gerek var ? Her Forum sitesi gibi aynı olmasın buda bizim onlardan farkımızın sadece 1 örnegi olsun xd

Buda bnm görüsüm =)

Arkadaşlar bunlar kullanılacak diye bir kaide yok yaptım yorumunuza sundum olay bundan ibaret. Çalışkan üye, Demirbaş üye, İhtarlı üyede olmak zorunda değil dediğim gibi içimden geldi yaptım.

Gerçekten süpermiş .. :) Tşk. Limiti Doldu Tşk. Veremiyorum K.bkma.

çok güzel yapmışsın ellerine sağlık ama moderatörlerin simgesi pek iyi olmamış daha güzel bir ifade koyabilirmisin birde arka plan siyah yerine iki renk kullansan çok daha güzel olur tabi son kararı ümit abi verir.

Benim beğenmediğim tek unsur, mesaj sayısına göre sanırım üyeler rütbelendirilecek, bence buna hiç gerek yok. Üyeler tek başlık altında kalsalar daha iyi olacaktır, rekabet ortamı oluşmamakta en azından, yoksa rütbe için post kasma olayı silkroadmax gibi bir ortamda da başlayacak. Gerçekten , demirbaş üye ve ihtarlı üyeye gerek yok :D.

Çalışkan üye
Demirbaş üye
İhtarlı üye
Yeni üye yerine

Yeni üye ve üye şeklinde iki rank olsa, ve yeni üyeden üyeye geçiş de 1 aylık bir süreden sonra gelişse? Yani yeni üye oluyor, 1 ay geçince üye oluyor. Daha mantıklı değil mi? Olabilirse?

buna katılıyorum post kasma olayı olur bide onlarla başımız belaya girer yeni üye ve üye olsun ayrıca ikon larda biraz oynamak lazım global mod un ikonu süper olmuş bence ama moderatorun kini beğenmedim :D

Geri