• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Forumda Bu Soruya Cevap Verecek Cesareti Olan Yoktur

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan heyenes
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Çok saçma bir soru bence herkes aynı anda atlasın çünkü açlıktan ölmektense acısız ölümü tercih ederim

soru gayet anlaşılır arkadas soru sormuş siz gercek hayatla baglaştırıyorsunuz savma sapan yorum yapmayın sorunun cvpını bilemiyorsanız yoruma gerek yok

''bir süre daha boyle devam ederseniz'' demiş orada bende farklı devam ederdim:D:P(olmadı biras sacmaladım ama olsn)

iki cocugumuda elimden bırakır yuruyerek oradan UZAKLASIRIZ kucagımdan getirecegiz diye birsey yok galiba.

büyük çocuğumun elimde ne işi var :D küçüğü aşşağıya atardım :D o hafif :D bişi olmaz bende bi şekilde çıkardım

Çok basit bir soru cevap açık bence '' Bir süre daha böle devam ederseniz diyor'' yani elinden bırakmadında düşcekler eger çocuklarını yanına bırakırsa kimse ölmez :D (bırakdında ölceklerini sölemeiyorlar iyi düşünün :D )

Büyük Ergense O Zaten Atlar Küçüğüde Alır Giderim Bu Kadar Basit .p Veya Büyüğü Küçüğün Küçüğü Büyüğün Yerine Atar Öyle Değil Böyle Devam Ederim Bu Sayede Hiç Birimize Bişi Olmaz Ama Uçurumdada Öyle Değiştire Değiştire Sıkılır Atlarım :D Ne Saçma Oldu Ya Neyse Atlıyorum ßß

uçurumun kenarındasın nie triplere giriyonuz :)) bu soruyu polislik mülakatlarında sormuşlardı :)

Son kez 2 çocuğuyla vedalaşır , helalleşir arkasından cenaze namazı , rahmetliyi iyi bilirdik.

birini bırakırım bıraktığım öbür çocuğu tutar boylece kurtuluruz yada AjdaR 'ı çağırırım xD

Geri