• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Forumda Bu Soruya Cevap Verecek Cesareti Olan Yoktur

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan heyenes
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Sacma Soruya Sacma Cevap verim

Ben oLsam buyuk cocuğu iterim kenara ıterım dusmeden .
ufak cocuguda 2 elle tutar götürürüm
bidahada hava almak ıcın ucurumun oraya gıtmeyiz :haha :haha

İlk büyük çocuğu çekerdim diğerine göre daha ağır olacağı için enerjiyi ona harcardım.Onu çektikten sonra küçük olanı çekerdim olur biter.Bir daha uçurum kenarına giderken paraşüt falan alırdık ailece.

Soruda ayrıntı yok dahada şekillendirilebilir.

Bir Uçurumun Kenarında Duruyorsunuz Bir Elinizde Küçük Çocuğunuz Diğer Elinizde Büyük Çocuğunuz Bir Süre Daha Böyle Devam Ederseniz Hepiniz Düşeceksiniz BÖyle Bir Durumda Neler Yapardınız Çok Dikkatli Düşünün 1 Yıldır Düşündüm Sonra Cevabı Buldum Öyle Düşünün Yani
Bir Yıl Bu Soruyu mu Düşündün ? Allah Akıl Fikir Versin :)

Geri