• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Forumdakilerin Gerçek Resimleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
güzel burda konuştuğum coğu kişinin fotosu war mrkımı giderdim :P

grnt0126.jpg

Ben hiç eksik kalırmıyım ? :)

Son düzenleme:
o kadar kötü yorumlar yapıyomussunki arkadaş kusmuş onu diyo :D

Olasılıklar dahilinde :D

Deepblue o resmindeki nesne ne oyle winston'a benziyor :) reklama girmezmi :)

Ya kardeşim koymuş onu farketmedim resmi çektikten sonra gördüm ama resim üzerinde oynama yapmakta istemedim öylece kaldı. Ben sigara alkol vb şeyleri kullanmıyorum kullananları da sevmiyorum kardeşime öğüt vermekten imanım gevredi hala anlamıyor.

Olasılıklar dahilinde :D

Ya kardeşim koymuş onu farketmedim resmi çektikten sonra gördüm ama resim üzerinde oynama yapmakta istemedim öylece kaldı. Ben sigara alkol vb şeyleri kullanmıyorum kullananları da sevmiyorum kardeşime öğüt vermekten imanım gevredi hala anlamıyor.

ha deyince bırakılmıyorkı bu sigara :) alkol bırakılırda sıgara kolay bırakılmaz vucut alısıyor almayınca çarpıntı yapmaya baslıyor yavas yavas azalta azalta bırakabılır anca :)

- Nicklerini değiştirenlerin nickleri değiştirildi.
- Nick renkleri ayarlandı.
- Konu düzenlendi.
- Üyelerin resimleri eklendi.

11.06.2010

Emre fotomontaj hatası var kızın belden aşağısı koltuğun arkasına geçmeli sen üstüne çıkarmışsın ^^

Hayır.Heyecandan sen kızla konuşurken(:ugly:) birden Camera'ya dönünce kızda birşey olmamış gibi esnek bir biçimde masaya yumulmuş.:grin

Geri