• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Forumdakilerin Gerçek Resimleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
DeepBlueyi daha kalıplı bişey sanıoyorum =) ßenim yanımda Ufacık Durur

sen bu resimde böyle gözüktüğüne bakma...
29780_392350148953_627603953_3851918_2463121_n.jpg

gömleği falan çıkarınca Baya kaslı olduğunu görebilirsiniz :D

yrtuh8ku.jpg

İçmiyorum zaten, Mehmet in o sigara benim değil.

15 yaşında biriyim işte :D

Minyon tipliyimdir:hihi:

Cirkin demeyiniz:drym:
25u7a8g.png

15 yasındamısın? bence en fazla 13.
15 yaşındayım inanmıyorsan Gelde sor 8. sinif Gidiyorum xS hatta sbs girdim sorularını bile sor :D :D Minyon tipliyim dedim a4 tect'le okadar cekiliyor.

Hem Bişi dicem yani seni inandırmak zorunda değilim. Ben kendimi biliyorum yalan söyleyecek halimde yok artık! burada çok şey öğrendim bunlardan biride yalan söylememek dürüst ve açık sözlü olmayı öğrendim. Doğru olmayı öğrendim. Adam olmayı öğrendim ama böyle yorumlar yaparak sen hiç birşey öğrenememişsin.

Geri