• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Game Of Thrones 3-4.Sezon

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan HuanPa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

HuanPa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
3 Haz 2013
Puanı
65
Konuya nasıl girsem bilemedim , az önce 3.sezon 9.bölümünü özledim bir anda oldu her şey bütün starklar öldü.Bu lannisterlara hiç mi bir şey olmuyor? 4.sezonu izleyenler bilgi verirse iyi olur önce ned stark şimdi ailesi :D

sen kaşınıyosun ama kitapları okudum 5.sezona kadar anlatırım burada bak :D spoiler dikkat
Az önce nasıl özledin bölümü bilmiyorum ama 4.sezonu izle izle onlarda dünyanın kaç bucak olduğunu görecek :D içimin yağları eridi resmen 4.sezonda ;)

Son düzenleme:
sen kaşınıyosun ama kitapları okudum 5.sezona kadar anlatırım burada bak :D
EDİT: Az önce nasıl özledin bölümü bilmiyorum ama 4.sezonu izle izle onlarda dünyanın kaç bucak olduğunu görecek :D içimin yağları eridi resmen 4.sezonda ;)
İzledim olacaktı telefonun hatası :D ejderhaların annesi var ama starklar intikamı alamadıktan sonra neye yarar :D

Net gelse direk 1.sezon 1. bölümden izlemeye başlayacağım. Diziyi resmen unutmuşun sil baştan şart oldu.
O sarı kafa küçük kralı elime verseler ıslata ıslata döverim veledi gördükçe ayarlarım bozuluyor :D

Net gelse direk 1.sezon 1. bölümden izlemeye başlayacağım. Diziyi resmen unutmuşun sil baştan şart oldu.
O sarı kafa küçük kralı elime verseler ıslata ıslata döverim veledi gördükçe ayarlarım bozuluyor :D
o çocuğa karşı diziyi izleyenlerin %90 ı böyle düşünüyor kalan kısmıda onun gibiler :D

Yazacaklarınızı spoiler içinde yazın lütfen. Durumu bilmeyip konuya giren yazdıklarınızı görüp diziden soğumasınlar.

4.Sezona gelince haber et halay çekelim beraber abi :d

....................

spoiler içerir
hahahahah:D tam layıkıyla geberdi velet:D

Spoiler! Sezon 4

AAA-%C3%9Cst%C3%BCme-%C4%B0yilik-Sa%C4%9Fl%C4%B1k.jpg

Çok güzel şeyler oldu, bu sezondan ümitliyim :D Dizi çok yavaş ilerliyor vede 10 bölüm sadece sinir bozucu :D

Zpoiler
Kitapları okuyanlar dizi The Walking Dead'e dönecek diyorlar, ölenler hep canlancakmış herhalde, bir de ejderhalar ölecekmiş :D Tamam vurmayın :D

Zpoiler
Kitapları okuyanlar dizi The Walking Dead'e dönecek diyorlar, ölenler hep canlancakmış herhalde, bir de ejderhalar ölecekmiş :D Tamam vurmayın :D
rob un anası gelecek işte misafirken öldürüldü ya birde katlettiler bütün soyunu gözünün önünde nefretinden dirilecek geri zaten son bölümde ölüleri ciddi bir şekilde gösterdi a.k gezenleri :D

Çevirileri bitmiş kitapları okuyabileceğim sırayı söyleyebilir misiniz ?

D&R'da Cilt1 - Cilt2 adı altında iki kitap var,

Birde Buz ve Ateşin Şarkısı 1. Kitap - Taht Oyunları (Tek Kitap) adı altında kitap var,

Buz ve Ateşin Şarkısı kitap serisine verilen genel isim diye biliyorum.

1)Taht Oyunları
2)Kralların Çarpışması 1
2)Kralların Çarpışması 2
3)Kılıçların Fırtınası 1
3)Kılıçların Fırtınası 2
4)Kargaların Ziyafeti 1
4)Kargaların Ziyafeti 2
5)Ejderhaların Dansı 1
5)Ejderhaların Dansı 2

6) Kış Rüzgarları ve 7)Bahar Rüyası olmak üzere toplam 7 kitap olacak. 6. ve 7. yazılmadı henüz. :ent

Kaynak;Buz ve Ateşin Şarkısı - Vikipedi

Son düzenleme:
4 sezonun bilmem kaçıncı bölümünde jofri ölüyor diyeyim kısaca :( arya diğer kız kardeş bran bide jon ölmedi diğerleri öldü :(

bende birazdan başlicam diziye bakalım nasılmış spartakus kadar iyimi :D

Geri