• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Game Of Thrones 3-4.Sezon

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan HuanPa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Tyrion Lannister. Baratheon Hanesi'nden, adının birincisi Kral Tommen adına seni idama mahkum ediyorum.
(İDAM QEYFFFFFİ)
xPKK80h.png
Ben sana dedim tadını çıkara çıkara izle diye :D

Kitaplarını alıp okuduktan sonra insanın diziyi izleyesi gelirmi acep :) heyecanım gider bence

evet bende komple seriyi 2 günde izledim :D şimdi yeni bölüm bekleyenlerin karvanına katıldım.
Ne vs attılar be. Ayıcık elemanın kafayı elleri ile patlatıya lan :D Şimdi ufaklık düşünsün ne olacağını. Murat bana bak sakın söleme ölüyor mu ölmüyordu döverim :D

Evet dün sezon finaliydi,harika bir bölümdü bence :D

annesinin yanından kaçan hava bebek kızartan kırmızı renkte bir adet ejderha kaybolmuştur görenlerin duyanların benim khalesiye götürmeleri için rica olunur.

Son düzenleme:
Geri