• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Game Of Thrones'cular Buraya..

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MaxiGame
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

şimdi gelelim 10. bölüm hakkındaki düşündüklerime
şimdi arya ablamız isimsizlerden diplomasını aldı ama hala intikamlarını alamadı fragmanda bizim walder freyi gördük karşısında lannisterlardan jaimi abimiz vardı ama jaimi en son savaştan çıkıp ablasının yanına gidicekti? bence arya jaimi olup walderden intikamı alıcak.

ikinci kısım ise tommen bu sezon ölecek ve onuda ya margery yada onunbabannesi yada son ihtimallede varys öldürtecek onun ölümünden sonrada cersei zamanında bir boklar yapmış ateş olayları falan hatta bu mad king dedikleri adama yardım mı ne etmiş jaimi de deli kralı ateş olayı patlak verdiği için öldürmüş bu sezonda yine bu tarz birşey yapıp kendi oğlunun intikamını almak isteyecek ve yine bence jaimi bu sefer kardeşini öldürecek

3 te 2 :D

yine bi eh işte finali izledik seneye daha heyecanlı olacak gibi duruyor :)

Ya böyle final mi yapılır arkadaş nasıl beklicez şimdi 7 sezonu Arya'yı bir gösterdiler tam gösterdiler, Seneye ok büyük savaş var süper final.

bence bu sezon çok önemli işler yaptılar.. arka planda kaldı ama yinede büyük farklılık olmuş.. 6. sezonu yeniden izledim ve fikrim bi parça değişti.. :) çok güzel yerde final yaptılar.. cercei'yede tebriklerimi iletirim müthiş zeka :D

Bence kelimenin tam anlamıyla ters köşeli bir sezon finali olmuş. Dillere destan diyemeyeceğiz belki ama birdaha ki sezon o kadar heyecanlı bölümler olacağına inanıyorum.. Son sahne den önceki o sahne varya the king in the north u duyduk gerisi yeter :))

Geri