• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Gamerare Databese V1

1 kişi adam gibi teşekkür etmemiş hepsi "teşekkürler ama .... " yada "... yok" en iyisi bir şey paylaşmamak neyse kardeşim ellerine sağlık güzel paylaşım.

Senin az önceki teşekkür ettiğin konuyu ben düzenledim, db upload'ı bana ait. diğer sitede gördüğü gibi crtl+c crtl+v yapmış sen bunun neresinde emek görüyorsun ?

skrillex cok tşk bu db için account versiyon kac acaba herhangı 120 cap account yeterlı olucakmı ?

Ben İndirdim Sql Restore Ettim Fakat Database Bozuk Bagdat Açınca Gameserver Online olmuyor v.s Epeybi Bugu var.

Çok basit, senin yapıcağın şey şu; client mediasını pk2 ile çıkartıcaksın senin fileslerindeki data klasörüne atıcaksın senin fileslerde olanlar ile clientin datasını değiştireceksin o kadar :)

şimdi Benim indirdim clienti mediayı alayım sunucumdaki filesin datasındaki data/mediaya filanmı atayıyım ?

clienti indirdim clientten datasını çıkarttım prim ve res vardı files e attım fakat yine aynı :S

Sadece prim ve res'i atmayacaksın örnek bir resim göstereyim resimdeki gibi senin datandaki herşeyi fileslere atıcaksın sonra filesleri kapatıp tekrar aç :)

gzb6w.png

Dostum ben bunu kullanmaya çalıştığımda GameServerda ItemID Allow price cart curt bişeyler yazıyor..? Hata neden kaynaklıdır ki?

db kurdum 14 degre ıtemlerde sorun yok sadece bladenın parlamasında az bır problem var 15 d ıtemlerde no ımage yazıyor sanırsam ddj yok medıa ıcınde bagdat ustune tıklayınca oyundan dusuyorsun sanırsam onunda medıa ıcınde ddj eksık.bagdata rezerve calısmıyor.sehır ınıdekı bazı teleportlarda ıcı bos gozukuyor magıc popda 12d ıtemı aratırken oyundan dusuyor arkadaslar bagdat caveye 120 lv giremiyor bırde bagdat harıtada bıyer var ısmı aklıma gelmedı oraya gıttıgınde char takılıyor mobların orda ama bunların cogu cozulebılcek problemler emegi gecen paylasan hersekeze teşekkür ederim sonucta bir caba sarfedilmiş.

valla cok tesekkur ederim kullanmicam ama ellerime saglik

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Emek hırsızı sakın senin bir açığını yakalamıyım sana o kadar diyorum küfür etmek istemiyorum sana allahından bul ..
Server açtığında sakın karşıma çıkma takipteyim seni .

Coin sistemini nasıl işliyor bunu açarmısın biraz. NPC den coin ile item mi alıyoruz ve bu coinler moblardanmı düşüyor düşüyor ise hangilerinden ?

Geri