• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Gamerare Databese V1

merak ettim neler var ileride

:)
Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Son düzenleme:
Yaw Beyler Bende SQL Server Yok bi kere kurdum bi daha kuramıyom yardımcı olur musunuz
:angry:

Yaw Beyler Bende SQL Server Yok bi kere kurdum bi daha kuramıyom yardımcı olur musunuz
:angry:

SQL Server 2008R2 kurmalısın aşşağıda linkini verdim kurulumunun konusunu da eklerdim fakat reklama gireceği için ekleyemiyorum ama Google'dan SQL 2008R2 kurulumu diye aratırsan bulabilirsin.

Link: (Bilgisayarın x64 veya x32 hangisi ise ona tıklayarak indir)

Furkan arkadaş diyorki clientteki data.pk2 yi excator ile çıkart server filesteki data ile değiştir.

M DEN BAGHDAT YAZISINI GÖRÜNCE DİREK ATIOR 15DG İTEMLER FULL Bozuk buna db demek biraz zor gibi görünüor

Bence artık buglarının çözümleriyle dağıtılması lazım database lerin

Bak güzel kardeşim kendi sitesinde bile itibar görmeyen db burada görüor anlıyormusun anlatmayacaksan paylaşmayacaksın.

Arkadaşlar iyi kötü, kullanılabilecek bir databese paylaşılmış, eğer bu databesenin sorunları var ise siz kendiniz çözeceksiniz.

Dostum Burası 2008 Den buyana Yoğun Bir yer Tabiki Burda Daha Çok İlgi Gösteren Olacak silkroadmax.org dan buyana ben burdayım

Çünkü Burda Paylaşılan Herşey Sağlam :)

DB Aldın Bundan Sonrası Sana Kalmış.

125 Skıller

Bagdat Nasıl Eklenir

Avatar Nasıl Eklenir Hepsini Bu Forumda Bulabilirsin

Ve Hepside Açık Ve Net Anlatılmış

Gerisi Sana Kalmış.

kusura bakmayın bu clientle ilgili herhangi bir bilgim yok şimdi ben iki dosyayıda indirdiğim zaman direk servera girebilecekmiyim?

Arkadaslar Clinet Linkini Yenilermiz veya alternatif ekleyiniz.
Database Paylasım icin Tesekkurler .
Biri Bu datayı cıkarırken 'Out Of Memory' Hatasını Acıklayabilirmi Baska Clientlerde Denedim
Teşekkürler

Geri