• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Gamex Fuarı Resimler*

SteinHard

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
13 Ara 2009
Puanı
147
Arkadaşlar yarın Gamex Fuarına gidiyoruz.Bir araya gelme,eğlence amaçlı.İstanbulda oturup bize katılmak isteyen arkadaşlar varsa yorum atabilir,iletişime geçeriz.

Saat: 13:00
Yer: Şişli - trump towers önü.

Bilmeyen arkdaşlar olabilir bana numaraları atacaksınz telefonla haberleşicez orda ve yakanıza bir karanfil takacaksınız tanıyabilmemiz için.:hsml:

Şuan kesin gelenler :

IceMachine (Samet)
KissBerry (Furkan)
ByKuzgun (Yunus)
SteinHard (Cihan)

Fuardan birkaç görüntü:

gamex_09.jpg

gamex_02.jpg

gamex_05.jpg

gamex_03.jpg

istanbul-gamex-2012-oyun-fuari-goruntuleri_19790.jpg

gamex_07.jpg

gamex_riot_games_gorseli_2-630x419.jpg

n7fml.jpg

n7f7c.jpg

[IMGhttp://o1305.hizliresim.com/19/m/n7fbn.jpg][/IMG]
n7fc8.jpg

n7ffk.jpg

n7fqv.jpg

kız beni kesio dikkat :D
n7ffb.jpg
-
n7fkz.jpg

n7fh0.jpg

n7fh9.jpg

n7fk4.jpg

Son düzenleme:
Arkadaşlar bu küçük bir organizasyon haberiniz olsun büyüğü eylül gibi olucak - bu arada cihan full kız panpa :D

işe gidiyom ben ya :( eylüldekine artık belki geliriz :D o değilde o cosplayları gördükçe içim gidiyor oyşh :D

Oraya hangi amaçla gittiğiniz resimlerden çok belli oluyor :D Oyundan ziyade başka şeyler peşindesiniz siz :haha

Bana furkan gibi adam lazım geçen gittik kavga çıktı baktım sametler uçmuş herkes başıma toplantı beni dövecek 20 kişi allahtan güvenlik geldi yoksa 3 kişiyi indirsek bile 17 kişi var yani :D

en azından okul üniformasıyla gidip bi maske takıp elinize silah alıp resim çekilmezsiniz :D

Ulan Caner sen yokmusun sen :D

----------

Bana furkan gibi adam lazım geçen gittik kavga çıktı baktım sametler uçmuş herkes başıma toplantı beni dövecek 20 kişi allahtan güvenlik geldi yoksa 3 kişiyi indirsek bile 17 kişi var yani :D

FW'deki gibi olmuyormuş dimi işler :D

Geri