• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Gamex Fuarı Resimler*

Gelicem diyenler ortalıkta yoktu bir cihan ile bilal vardı bizde zaten kahkaha ata ata bir hal olduk fenaydı ama :D

cihan bir eve ulaşsın fotoğrafları koyucak buraya :D

---------------------------------------:d

Son düzenleme:
Pek hayal ettiğimiz gibi olmadı,buseferki biraz kçüktü ama yinede eğlendik fena değildi :)
n7fml.jpg

n7f7c.jpg

[IMGhttp://o1305.hizliresim.com/19/m/n7fbn.jpg][/IMG]
n7fc8.jpg

n7ffk.jpg

n7fqv.jpg

kız beni kesio dikkat :D
n7ffb.jpg
-
n7fkz.jpg

n7fh0.jpg

n7fh9.jpg

n7fk4.jpg

biz gittik beyler cihanla bilalide bıraktım otobüse gelmeyenler kaçırdı lagara lugayı :D güzeldi osman reyiz ile yunus reyiz sizi aradık açan yok bizi ayarttılar :D
La sizin yüzünüzden antremanı kaçırdım :D Kayboldum :D telefonuda açtım yalan atma kayboldukdan sonra yemek yedim foto çekildik onları atarım bende ne yapalım :D :D :D

Kurt adam ilk 2 fotorafda elemanlara sarılıyor 3. fotorafta eleman kızlara sarılıyor kurt adamı iplemiyor. Öz güven ..

Daha büyük olan versiyonuna benimde izmirden gelesim var o zamana daha kalabalık bir etkinlik yapabiliriz :)

bugün metrobüse binerken trump towers önündeki eski arabaları gördüm hatta kız arkadaşım eski arabalara düşkün olduğumu bildiği için gidelim dedi fakat ben " boşver cevahire gidelim, bir dahaki sefere artık "dedim. iyi ki de demişim yoksa bu oyunlar yüzünden ayrılık gelebilirdi :D

bugün metrobüse binerken trump towers önündeki eski arabaları gördüm hatta kız arkadaşım eski arabalara düşkün olduğumu bildiği için gidelim dedi fakat ben " boşver cevahire gidelim, bir dahaki sefere artık "dedim. iyi ki de demişim yoksa bu oyunlar yüzünden ayrılık gelebilirdi :D

Cevahirde bizimkilere görmedinmi cevahirede gitmişler :D

Geri