• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Gamex Fuarı Resimler*

eylüldeki kaslı bi şekilde gelirim beyler sorun yok :D foto çekerken elinizi kızın beline atın beyler oyşh <3 ben oraya cosplay olarak gelsem johny sins olarak gelirdim :D

Geçen sene gelecektim para yoktu, şimdi para var ama vakit yok. :D ..k the system :D

Beyler gelin ya sınırları zorlayın. :)

----------

eylüldeki kaslı bi şekilde gelirim beyler sorun yok :D foto çekerken elinizi kızın beline atın beyler oyşh <3 ben oraya cosplay olarak gelsem johny sins olarak gelirdim :D
gelsene olm sende beraber atarız :D daha yüzünü göremedik bari reelde görelim :D

Bak bak yunusdan beklemezdim bunu :D

Olayı anlatayayım beyler düzgün olan bu yazdığımdır ponpon kızlar wolfteam standında gösteri yapıyorlardı yunuslarla gittik izliyoruz o kızlardan biri birşey dağıtmaya başladı yunusla ben telefon tarzı birşey sandık meğersem lcd temizleyiciymiş baktım yunus tam alırken lavugun biri elini attı kavga başladı yunusu sağ köşeye itti bende tam çocugu geri çektim yunus vurdu galiba hatırladıgım kadarıyla çocuk geri geri düşerken dirsegi karnıma geldi bende bekirin ( arkadaşın ) üzerine düştüm sonra Leauge Of Legends'den bir vip baya şişmandı sığır o geldi işte o çocugun annesi ile abisi geldi ben abisiyle konuştum falan filan annesi sürekli yunus'a sürekli bilip bilmeden laf atıyor bende dedim işte bakarmısınız falan filan olayı anlattım kadın baya bir sinirdi dedim boşver baktım yunusu standın arkaya wolfteam görevlisi çekmiş o türkiye sorumlusundan biri konuştu işte

Yunus beni uzakta gördüğünü iddaa ediyor evet doğru ama ben çocugu çektigim zaman o çocugun abisi tuttu benide :) sonra gittiğim zaman barıştılar fln dediler ama yunusun öyle bir tavrı yoktu sonra yunusa dedim mi çağırayayım birisini boşver dedi olay kapandı :D

Bak bak yunusdan beklemezdim bunu :D

Olayı anlatayayım beyler düzgün olan bu yazdığımdır ponpon kızlar wolfteam standında gösteri yapıyorlardı yunuslarla gittik izliyoruz o kızlardan biri birşey dağıtmaya başladı yunusla ben telefon tarzı birşey sandık meğersem lcd temizleyiciymiş baktım yunus tam alırken lavugun biri elini attı kavga başladı yunusu sağ köşeye itti bende tam çocugu geri çektim yunus vurdu galiba hatırladıgım kadarıyla çocuk geri geri düşerken dirsegi karnıma geldi bende bekirin ( arkadaşın ) üzerine düştüm sonra Leauge Of Legends'den bir vip baya şişmandı sığır o geldi işte o çocugun annesi ile abisi geldi ben abisiyle konuştum falan filan annesi sürekli yunus'a sürekli bilip bilmeden laf atıyor bende dedim işte bakarmısınız falan filan olayı anlattım kadın baya bir sinirdi dedim boşver baktım yunusu standın arkaya wolfteam görevlisi çekmiş o türkiye sorumlusundan biri konuştu işte

Yunus beni uzakta gördüğünü iddaa ediyor evet doğru ama ben çocugu çektigim zaman o çocugun abisi tuttu benide :) sonra gittiğim zaman barıştılar fln dediler ama yunusun öyle bir tavrı yoktu sonra yunusa dedim mi çağırayayım birisini boşver dedi olay kapandı :D
Tamam olm busefer sıkıntı olmaz ben geliyorum :D

----------

işe gidiyom la nasıl gelem :D dur insan kaynaklarını arıyım bi ben gamex fuarına gidiyom yarın gelmicem :( :D
Hem pazar günü hem de 19mayıs yuh ya ne işi?? Ara hastayım felan de bari , sonuçta yalan söylemiş olmuyorsun hepimiz hastayız ordaki kızlara :d

Tamam olm busefer sıkıntı olmaz ben geliyorum :D

----------

Hem pazar günü hem de 19mayıs yuh ya ne işi?? Ara hastayım felan de bari , sonuçta yalan söylemiş olmuyorsun hepimiz hastayız ordaki kızlara :d
he bu yazda uydurulucak çok güzel hastalıklar var grip olmuşum üşütmüşüm gibisinden :D

Bana furkan gibi adam lazım geçen gittik kavga çıktı baktım sametler uçmuş herkes başıma toplantı beni dövecek 20 kişi allahtan güvenlik geldi yoksa 3 kişiyi indirsek bile 17 kişi var yani :D

Klasik samet işte adamı yarı yolda bırakır :D

olm samete ne güveniyonuz alsanıza uzun boylu şişko bi arkadaş :D

Bu hatuna bittim :D

gamex_07.jpg

biz gittik beyler cihanla bilalide bıraktım otobüse gelmeyenler kaçırdı lagara lugayı :D güzeldi osman reyiz ile yunus reyiz sizi aradık açan yok bizi ayarttılar :D

Geri