• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Gayrimenkul'e uygun isim..

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Gravity
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Gravity

Yönetici
Aktiflik
K.Tarihi
14 Nis 2009
Puanı
715
sq5zz.gif

Arkadaşlar merhaba

Başlıkta belirttiğim gibi emlak/gayrimenkul işinde kullanabiliceğimiz güzel bir isim arıyorum.

Aklımda bir kaç isim tabiki var yinede sizden yardım almak istedim.
Daha önceden aklınızda bulunuyor olabilir hoşunuza giden yada şimdi aklınıza gelen fark etmez kaliteli bir isim lazım.

Yalnız verdiğiniz isimi burada paylaşmadan önce sahibinden.com'dan aratıp orada bulunmuyorsa, burada paylaşırsanız sevinirim.

t7gdx.jpg

[ACIKLAMA]Sahibinden aratmayı birçoğumuz biliyoruz eğer bilmeyenler varsa resimde görüldüğü gibi arama butonuna yavaşça arattığınız ismi girerseniz sitede bu isim mevcutsa aşağıda çıkacaktır.[/ACIKLAMA]

Gayri Gayrimenkul
Adı Emlak
Adı Gayrimenkul

şimdilik aklıma gelen bunlar, geldikçe güncellerim.

Damlı Gayrimenkul. "Sizde damınız olsun ister misiniz ? O zaman en yakın Damlı Gayrimenkul hizmet zincirlerimizin en yakın şubelerinden birine gidebilirsiniz." :D

#Güncel.

Evet arkadaşlar insaALLAH ofisi bayramdan sonra açıyoruz hala isim konusu netleşmiş değil yardımlarınızı bekliyorum.

Soyadını kullanarak açabilirsin Ali'm? klişe gibi görünüyor ama senin soyadın tam oturur :)

Soyadını vermek istemediğin için buraya yazmıyorum :D

Daha bulamadın mı isim Ali'm :)

Müsait olduğumda sana güzel bir şeyler bulayım.

Deniz'im aklımda net bir isim var ama hazır zamanımız var belki daha iyisi bulunur düşüncesindeyim.

Sonra zaten istesekte geri dönüşü yok biliyorsun.

Sabırsızlıkla bekliyorum :)

----------

Soyadını kullanarak açabilirsin Ali'm? klişe gibi görünüyor ama senin soyadın tam oturur :)

Soyadını vermek istemediğin için buraya yazmıyorum :D

Çok naziksin teşekkür ederim.

Tek eksiğin Discovery'in işte oda olsa ah :D

Alliance Gayrimenkul
AmonRa Gayrimenkul
Ocean's House
Almira emlak/gayrimenkul
Doğru emlak
Turkuaz gayrimenkul

biliyorum beğenmeyeceksin :)

----------

Ayrıca Yüksekler Emlak da olabilir reklama da evinizi yükseklerde arayın olabilir mesela :D

Geri