• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Geçmiş olsun Oyun sektörü ve sosyal medya

Herşey volftim için :(

SAKIN İZLEMEYİN BEYLER EKRANA YUMRUK ATABİLİRSİNİZ

Ah joygame ah para kazanmak için küçücük çocukları kullanıyorsun bizim gibi as oyuncuların bırakmasına sebep oluyorsun wolfteam'in ilk oyuncularından biri olarak yazıktan başka ne diyebilirim ki.

Herşey volftim için :(

SAKIN İZLEMEYİN BEYLER EKRANA YUMRUK ATABİLİRSİNİZ

burdan yola çıkardığım sonuç ile

burdan çıkardığımız yoldaki sonuç ile

burdan sonuçdan çıkardığımız yoldan

videodan sonra anlık bir hafıza kaybı yaşıyorum arkadaşlar ben acile gidiyorum görüşürüz.

o değilde sabah sabah diyor ama heryer karanlık ulan :D

abi böyle bi oyun olurmu allah aşkına :D ulan joygame direk parayı verin biz size hile açalım demiş :D

Saçma sapan Türk yapımı oyundan ne bekliyorsunuz ki ;)

1'e basıyorsun M4A1
2'ye basıyorsun pistols
3'e basıyorsun bıçaktı galiba
4'e basıyorsun bomba
5'e basıyorsun kurt mu ne oluyordu

insan iken kurt olmanın alemi nedir ya :) Bana göre en iyi oyun Crossfire..

abi böyle bi oyun olurmu allah aşkına :D ulan joygame direk parayı verin biz size hile açalım demiş :D

velete bak parayla ezmis milleti resmen biz oynarken o uluma sesini duymak yetenek istiyordu.

r6tm2.jpg

not:benim oynadıgım dönemde rekorum x29du velet parayla 6dkda yaptı.

Yeğenimi zar zor kurtardım bu lanet oyundan 5 dk boş bıraksam oyunu indirmeye çalışıyordu iki tokat attım tamam pc yaklaşamıyor :up:

Kendimi de silkroaddan kurtardım çok mutluyum :)

Eskiden bayağı bağımlıydım wolfteam'a. Ses sistemim sağolsun insan ve kurt seslerini takip ederek akardım oyunda. Ancak bu özel mözel versiyonlar ve veletler oyuna doluştu. Adamın yerini bakmadan buluyorum diye küfürle birlikte hile iftiraları yedim o çocuklardan. Kafayı yiyince geçen sene bıraktım. 1 ay önce tekrar başlayayım dedim daha da beter olmuş lan. :agla

Bu oyunda en büyük hile ''Parayı veren düdüğü çalar.'' Eskiden para versen bile eşitlik vardı şimdi abartmışlar. Sırf eşek gibi para yatırdı diye kendini bir şey sanıp benim gibi temel setlilere ölünce deliren çocuklar var oyunda.
:hfy:

Abi ilk videoya sadece 15 saniye dayanabildim sonra kapattım konuyu :D :D İlk zamanlarında gayet güzel oyundu ama sonrasında batırdılar, artık her şey para :/

hırs yaptım 2.5yıldır char rütbe almıyordu albay yapayım dedim az kaldı :D

Not:oyunu yeteneğiyle oynayan kalmamış sırf para işin kötü yanı para verenlerde oyunu bilmiyor :D

r7h79.jpg

joygame bi oyun alıyosa ondan uzak durun zaten adamlar almaya devam edicek çünkü ülkede mal çok !

Eskiden bayağı bağımlıydım wolfteam'a. Ses sistemim sağolsun insan ve kurt seslerini takip ederek akardım oyunda. Ancak bu özel mözel versiyonlar ve veletler oyuna doluştu. Adamın yerini bakmadan buluyorum diye küfürle birlikte hile iftiraları yedim o çocuklardan. Kafayı yiyince geçen sene bıraktım. 1 ay önce tekrar başlayayım dedim daha da beter olmuş lan. :agla

Bu oyunda en büyük hile ''Parayı veren düdüğü çalar.'' Eskiden para versen bile eşitlik vardı şimdi abartmışlar. Sırf eşek gibi para yatırdı diye kendini bir şey sanıp benim gibi temel setlilere ölünce deliren çocuklar var oyunda.
:hfy:

valla oyun acıldıgı gün oynamaya başladım ve baya oynadım lakin para veripte eşit olanı görmedim illaki üstünlügü vardı :)

----------

Not:oyunu yeteneğiyle oynayan kalmamış sırf para işin kötü yanı para verenlerde oyunu bilmiyor :D

r7h79.jpg

bu videodaki kişilerle aynı oyunumu oynuyorsun o.O

r7h79.jpg
KD benim emekli yüzbaşı ile aynı la. :D

O değilde bu veletler LoL'e kaymaya başladı. Türkiye'de oynanmaz oldu oyun.

veletler lole kaydıda parayı veren king olmuyor bileğimizle akıyoruz hany ;)

Geri