• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Geçmiş olsun Oyun sektörü ve sosyal medya

Türk oyunu oynamayacan gidecen yabancı oyun takılacan :D

Eskiden bayağı bağımlıydım wolfteam'a. Ses sistemim sağolsun insan ve kurt seslerini takip ederek akardım oyunda. Ancak bu özel mözel versiyonlar ve veletler oyuna doluştu. Adamın yerini bakmadan buluyorum diye küfürle birlikte hile iftiraları yedim o çocuklardan. Kafayı yiyince geçen sene bıraktım. 1 ay önce tekrar başlayayım dedim daha da beter olmuş lan. :agla

Bu oyunda en büyük hile ''Parayı veren düdüğü çalar.'' Eskiden para versen bile eşitlik vardı şimdi abartmışlar. Sırf eşek gibi para yatırdı diye kendini bir şey sanıp benim gibi temel setlilere ölünce deliren çocuklar var oyunda.
:hfy:

Wolfe 2010 yılında başladım o zamanlar yeni yeni açılmış zamanla oynaya oynaya karakterlileri aldım zeki kurtla adamları komboya boğdum ama ne oldu geldi bu babasının parasını basan çocuklar hiçbir tadı kalmadı ve ben geçen bir video gördüm adamlar karşılaştırıyor ben oyuna 1.000 TL yatırdım ben 2.500 TL ben 1.500 TL diye.Ama olmaz o kadar da be.

yazık lan bu veletlere para verselerde bir şey yapamıyolar :D özel karakterleri vardı bide kazansak kaç gp alırdım acaba :D

r8dug.jpg

Wolfe 2010 yılında başladım o zamanlar yeni yeni açılmış zamanla oynaya oynaya karakterlileri aldım zeki kurtla adamları komboya boğdum ama ne oldu geldi bu babasının parasını basan çocuklar hiçbir tadı kalmadı ve ben geçen bir video gördüm adamlar karşılaştırıyor ben oyuna 1.000 TL yatırdım ben 2.500 TL ben 1.500 TL diye.Ama olmaz o kadar da be.
yalana bak :D oyun 2008 de açıldı yada 2009 da :D ben betasına katıldım direk yaptığım skorlar varya öf öf sonra baktım bu karakterler felan çıktı bende bıraktım

Geri