• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

General Mobile Discovery Hakkında Bilgiler | Mükemmeli Keşfet !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Gravity
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Arkadaşlar telefonun kamerasıyla çekilmiş bir kaç fotografı konuya ekledim.

Paylaştığım videoda kemarasına kötü diyor bu görüntüler benim için yeterince kaliteli yorum sizin.

Son düzenleme:
Videoda konuya eklenmiştir.

Aşağıdaki görüntü telefonun kamerasıyla çekilmiştir.

HD olarakta videoyu izleyebilirsiniz.

#Guncel.

Kullanan arkadaslar telefonlarini guncellesinler.

- Android son surumu olan 4.2.1' e gecildi.

- Telefonda eksik olan tum menuler Turkcelestirildi.

Bir ara bende alacaktım bu yüzden çok araştırdım , o zamanlar yeni çıkmıştı sınırlı sayıda vardı , sadece ön sipariş verenler alabiliyordu.Sonra Xperia Z 'ye heves ettik , 1 ay içerisinde telefon alacağım ya bunu ya da sony xperia z . Bu arada sadece tek bir sorun var galiba o da oyunlardaki titreşim sensörü.

xperia z sakın bulaşma tft ekran rezil bişey araştır derim

# CPU-Z sonuçları eklendi.

scuq2.png

Kararsız kaldım alsam mı almasam mı acaba

Bu telefon samsung S3 ile aynı performansta bir telefon.

Satın aldığınız taktirde S3 almış olucaksınız.

Kimi zaman S3'ün üstünlük gösterdiği noktalar var, kimi zaman Discovery'nin, ne biri diğerinden üstün ne biri diğerinden aşağıda diyemeyiz.

Bunun kararını siz vericeksiniz,biz elimizden geldiğince size rehber olabilicek bir konu hazırlamaya çalıştık.

Bu telefon samsung S3 ile aynı performansta bir telefon.

Satın aldığınız taktirde S3 almış olucaksınız.

Kimi zaman S3'ün üstünlük gösterdiği noktalar var, kimi zaman Discovery'nin, ne biri diğerinden üstün ne biri diğerinden aşağıda diyemeyiz.

Bunun kararını siz vericeksiniz,biz elimizden geldiğince size rehber olabilicek bir konu hazırlamaya çalıştık.
Aldım ya. Hayırlı olsun artık :D

Zorla bana bu telefonu aldırtacaksınya ne diyeyim sana Ali'm :D

Eğer ki alırsam beraber gidiceğiz ha :beer

Video Sonuna kadar izledim . tam alacagım telefon bu diye karar verirken çin malı oldugu girdi olaya kafa karıstırdı malesef bu bende :S

Ümit abi senin düşncen nedir bu telefon ile ilgili?

Hor kullanmadığın sürece taş gibi durur.Tabii koruma zımbırtılarındanda alacaksın :D

Şaka bir yana daha önceden de çin kullandım anycool diye bir markaydı.

Çift hatlı,televizyonlu hem dokunmatikti hem tuşluydu 5800'ın yeni çıktığı zamanlarda almıştım taş gibiydi 2sene kullandım bozulmadı.

Video Sonuna kadar izledim . tam alacagım telefon bu diye karar verirken çin malı oldugu girdi olaya kafa karıstırdı malesef bu bende :S

Çin malı olmasının neyine takıldın. Ben Teknosa dan aldığım Sony Xperia P ' yi kullanıyorum ve kutusunun üzerinde "Made in China" yazıyor .. :)

Bayramdan sonra bende alıyorum ya, ama 650 lira burda. :cf:

6.25 den başla

[video=youtube;xSxoLhvbt9s]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=xSxoLhvbt9s[/video]
Video oldukça yararlı ancak, şu çocuğun tırnakları çok dikkatimi çekti.

Cep telefonlarının neredeyse %90'ı Çin'de işçilik ucuz diye üretiliyor. iPhone bile Çin'de Foxconn fabrikalarında üretiliyor. Çin'de üretilen her malzeme dandik diye birşey yok bu bir önyargıdır. Bu cihaz öyle adi Çin mallarından değil, gayet kaliteli ama sadece ucuza işçilik var diye Çin'deki fabrikalarda üretilmiştir.

Yani gönül rahatlığıyla alınabilecek Ali'nin de dediği gibi Galaxy S3 ayarında bir cihaz.

Cep telefonlarının neredeyse %90'ı Çin'de işçilik ucuz diye üretiliyor. iPhone bile Çin'de Foxconn fabrikalarında üretiliyor. Çin'de üretilen her malzeme dandik diye birşey yok bu bir önyargıdır. Bu cihaz öyle adi Çin mallarından değil, gayet kaliteli ama sadece ucuza işçilik var diye Çin'deki fabrikalarda üretilmiştir.

Yani gönül rahatlığıyla alınabilecek Ali'nin de dediği gibi Galaxy S3 ayarında bir cihaz.

haklısın abi ben çakma iphonelerle karıstırdım :D

Geri