• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

General Mobile Discovery Hakkında Bilgiler | Mükemmeli Keşfet !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Gravity
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bu telefon samsung telefonlarının Türkiyedeki pazarını bozacaktır. samsung daha ucuza karşımıza çıkacaktır bundan sonrası için.

Telefon kardeşimde var. Android son sürüm zaten bütün oyunlar donmadan oynanabiliyor ancak görüntü kalitesi iyi değil resimler renksiz vs. Telefon sağlamlığı bakımından gayet iyi ve ucuz bir fiyatı var. Para verilip alınabilicek bir telefon tavsiye ediyorum.

Telefon kardeşimde var. Android son sürüm zaten bütün oyunlar donmadan oynanabiliyor ancak görüntü kalitesi iyi değil resimler renksiz vs. Telefon sağlamlığı bakımından gayet iyi ve ucuz bir fiyatı var. Para verilip alınabilicek bir telefon tavsiye ediyorum.

Telefonunuzu güncelleyin,çektiğiniz resimler bu kalitede değilse ya güncelleme yapmamışsınızdır yada telefonunuzda sorun vardır.

Resimlere özellikle zoom yapmanızı istiyorum.

Son düzenleme:
Oğlum ben bu telefona aşık oldum ya. Lg'yi satıp GMD almaya niyetliyim ama, Lg'yi mayıs ayında aldığım için pek parayada kıyamıyorum doğrusu..
Ayrıca 650 TL burda..

Telefonu aldım :)

Bir avea bayisinden aldım şu ana denk pek bir sorunuyla karşılaşmadım (daha detaylara girmedim :D )

İlk deneyimlere göre güzel telefon ilk android telefonum oldugu için detaylı bi acıklama yapamıcam iyi yani :D

Telefonu almadan önce alınca şnları şunları yüklerim diyordum telefonu aldım kitlendim ekranı saga sola ceviriyom :S neler lazım uygulama olarak tavsiye edermsiiniz ?

Son düzenleme:
Telefonu aldım :)

Bir avea bayisinden aldım şu ana denk pek bir sorunuyla karşılaşmadım (daha detaylara girmedim :D )

İlk deneyimlere göre güzel telefon ilk android telefonum oldugu için detaylı bi acıklama yapamıcam iyi yani :D

Telefonu almadan önce alınca şnları şunları yüklerim diyordum telefonu aldım kitlendim ekranı saga sola ceviriyom :S neler lazım uygulama olarak tavsiye edermsiiniz ?
Hayırlı olsun kardeşim, bende bir kaç gün sonra alacağım.. Telefonla ilgili görüşlerini ister ö.m ile ister konuya yazarak belirtirsen çok sevinirim. :)

Hayırlı olsun kardeşim, bende bir kaç gün sonra alacağım.. Telefonla ilgili görüşlerini ister ö.m ile ister konuya yazarak belirtirsen çok sevinirim. :)

dediğim gibi ilk android telefonum ondan diger telefonlarla kıyaslıyamıcam .

Korktugum olay şuydu Simdi düşürürüm okadar saglam değildir gider telefon diye kılıf aldım 30TL den baya iyi artık öyle bi düşüncem kalmadı :D

ilkten acık uygulamaları kapatamıyordum :D hatta pm attım Gravity'e :D okadar program acıkken bile kasmadı :(

İnternet olarak cekim gücüne baglı tabi ama bağlanma hızı ve sitelerde akış hızı cok iyi :)

Kamerası desen 8 megapixel Cok iyi cekiyor

ya valla anlatacagım bişi yok dedigim gibi acemiyim nelere dikkat edip yazacagımı bilmiyorum :D

Tavsiyem : avea bayi yada müsteriyle teke teke ilgilenebilcekleri bi yerden al bence :)

Simdi PTTCELL'e gecerim :D sınırsız internet :)

----------

Bide burdan mesaj atayım ayıp olmasın :)

Discovery üzerinde Tapatalk ile gönderildi

Birkaç gün içerisinde telefona yeni güncelleme gelicektir.Şuanda bile "Sistem Güncelleme" yaparsanız eğer "Ağ problemi" hatası alırsınız.Bunun sebebi serverların kapalı olmasından kaynaklıdır.GM Discovery yani Telpa Müşteri Memnuniyeti açısında Discovery kullanıcılarını mahçup etmeyip onların tüm sorunlarına ilaç gibi gelicek bir güncelleme getiriyor.Sosyal paylaşım sitelerinde ve Telpa'ya yapılan maillerle kullanıcıların sorunları yani telefonla ilgili sorunlar bir araya getirilip üstüne çalışılmaktadır.En yakın zamanda yeni bir sistem güncellemesi ile karşıma çıkıcaktır Discovery :)

Bazı arkadaşlar Discovery'nin yeni Modeli olan 16 GB Hafızalı ürünün bir önceki modelinden ne farkı olduğunu soruyor.Eski modeli ile hiçbir farkı yok.Sadece dahili hafızası arttırılmış o kadar telefon hızını etkilen bir husus söz konusu değildir.Eğer ki hız ve aktarım konusunda sıkıntı yaşıyorsanız telefonu en iyi performansta kullanmak istiyorsanız telefonunuza Class 10 Micro SD kart almanızı tavsiye ederim.

Bazı kullanıcılar 16 GB'lik modeli için bazı rivayetlerde bulunmuşlar ama bunların henüz aslı yok ve olucağınıda pek sanmıyorum.Şöyleki yapılan rivayetler biraz saçma.Mesela :

Farklı bir forumdaki üye tarafından alıntı olan bir konuşma :

Arkadaşlar çarşamba günü general mobile ile mail olarak iletişime geçtim, soru sormak isteyenler mail ile sormayı denesinler. Asıl önemli birkaç bilgi vericem sizlere
1. 16 gb olan modeller Ota desteği ile Android sürümlerin tamamını güncelleme kolaylığı olduğunu
2. Önümüzdeki ay ilk haftalarında bu telefonun üst versiyonunu daha piyasaya çıkaracaklar fakat fiyat ve özellik hakkında bilgi veremiyoruz dediler.
mükemmel bir özellik olur ben önümüzdeki ay'ı beklicem..

Bu bilgi henüz kesin değil ve böyle bir açıklama yapılmadı.Şimdilik bu kadar :)

Telefon hakkındaki yorumlarıma gelirsek eğer ki :

Telefonu nerdeyse 2 aydır kullanıyorum ve hiç bir sorun çıkmadı ve ben elime hangi telefon geçtiyse hor kullanmışımdır.Fakat bu telefon diğer tüm telefonlardan farklı ki bunu gerek fiyatı gerekse performansı açısından gayette belli ediyor.Telefonun tek eksiği arka kapağı.Arka kapatla sanki hiç uğraşılmamış öylesine yapılmış gibi.Telefonu benim gibi uzun süre elinden düşürmeyenler için bu sıkıntı olabilir fakat kılıfla bu sorunda halloluyor.Onun dışında bence hiçbir kusuru yok.Bazıları mikrofon bazıları hoparlör bazılarıysa telefonu sistemi açısından kötülemiş.Onlara hiç aldırış etmeyin telefon kullanmayı bilmedikleri için atıp tutuyorlar.Bunların yanı sıra telefon 2 kez yere düştü ve baya sert bir şekilde ve telefon hala tek parça sapa sağlam hiç bir çizik yok.Ayrıca telefona o kadar uygulama yüklememe rağmen hala ilk günki performansını korumaya devam ediyor.Bence şuanda piyasada alınabilicek en iyi telefonlardan birisi bu yüzden fazla söze gerek yok :)

Birkaç gün içerisinde telefona yeni güncelleme gelicektir.Şuanda bile "Sistem Güncelleme" yaparsanız eğer "Ağ problemi" hatası alırsınız.Bunun sebebi serverların kapalı olmasından kaynaklıdır.GM Discovery yani Telpa Müşteri Memnuniyeti açısında Discovery kullanıcılarını mahçup etmeyip onların tüm sorunlarına ilaç gibi gelicek bir güncelleme getiriyor.Sosyal paylaşım sitelerinde ve Telpa'ya yapılan maillerle kullanıcıların sorunları yani telefonla ilgili sorunlar bir araya getirilip üstüne çalışılmaktadır.En yakın zamanda yeni bir sistem güncellemesi ile karşıma çıkıcaktır Discovery :)

Bazı arkadaşlar Discovery'nin yeni Modeli olan 16 GB Hafızalı ürünün bir önceki modelinden ne farkı olduğunu soruyor.Eski modeli ile hiçbir farkı yok.Sadece dahili hafızası arttırılmış o kadar telefon hızını etkilen bir husus söz konusu değildir.Eğer ki hız ve aktarım konusunda sıkıntı yaşıyorsanız telefonu en iyi performansta kullanmak istiyorsanız telefonunuza Class 10 Micro SD kart almanızı tavsiye ederim.

Bazı kullanıcılar 16 GB'lik modeli için bazı rivayetlerde bulunmuşlar ama bunların henüz aslı yok ve olucağınıda pek sanmıyorum.Şöyleki yapılan rivayetler biraz saçma.Mesela :

Farklı bir forumdaki üye tarafından alıntı olan bir konuşma :

Bu bilgi henüz kesin değil ve böyle bir açıklama yapılmadı.Şimdilik bu kadar :)

Telefon hakkındaki yorumlarıma gelirsek eğer ki :

Telefonu nerdeyse 2 aydır kullanıyorum ve hiç bir sorun çıkmadı ve ben elime hangi telefon geçtiyse hor kullanmışımdır.Fakat bu telefon diğer tüm telefonlardan farklı ki bunu gerek fiyatı gerekse performansı açısından gayette belli ediyor.Telefonun tek eksiği arka kapağı.Arka kapatla sanki hiç uğraşılmamış öylesine yapılmış gibi.Telefonu benim gibi uzun süre elinden düşürmeyenler için bu sıkıntı olabilir fakat kılıfla bu sorunda halloluyor.Onun dışında bence hiçbir kusuru yok.Bazıları mikrofon bazıları hoparlör bazılarıysa telefonu sistemi açısından kötülemiş.Onlara hiç aldırış etmeyin telefon kullanmayı bilmedikleri için atıp tutuyorlar.Bunların yanı sıra telefon 2 kez yere düştü ve baya sert bir şekilde ve telefon hala tek parça sapa sağlam hiç bir çizik yok.Ayrıca telefona o kadar uygulama yüklememe rağmen hala ilk günki performansını korumaya devam ediyor.Bence şuanda piyasada alınabilicek en iyi telefonlardan birisi bu yüzden fazla söze gerek yok :)

Agzina saglik Ozan uzun lafin kisasi telefonda kusur yok :)

Guncellemeleri yapildigi taktirde eksiksiz.

Agzina saglik Ozan uzun lafin kisasi telefonda kusur yok :)

Guncellemeleri yapildigi taktirde eksiksiz.

Rica ederim ne demek :)

Aynen öyle telefon kullanmayı bilen ve telefona fazla para yatırmak istemeyenler için en ideal telefon.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri