• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

General Mobile Ekran Gitti

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Alliance
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Alliance

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Nis 2010
Puanı
138
Beyler yaklaşık 2-3 saat önce telefon arka cebimdeydi, bi yere oturdum ve telefon o saatten sonra açılmamaya başladı.. Yani açılıyor ama ekrana görüntü gelmiyor.

Oturmamdan dolayı zarar görmüştür diyeceğim ama çok sağlam bir kılıf var zarar görmesi imkansız gibi.

Sizce sorun ne olabilir ve garanti karşılar mı? Son olarak ortalama ne kadar sürer bu garanti muhabbeti?

Gönder garantiye en kötü kullanici hatasi derler.

Tabi tutanakta ustune oturdum yazma 30 is gunu icinde yollamak zorundalar.

Gönder garantiye en kötü kullanici hatasi derler.

Tabi tutanakta ustune oturdum yazma 30 is gunu icinde yollamak zorundalar.
Ulan 2 dakikada soğudum telefondan, o kadar dayanıklı kılıf var arka cebimize bile koymaya gelmedi bi anda gitmiş sonradan haberim oldu.

Ulan 2 dakikada soğudum telefondan, o kadar dayanıklı kılıf var arka cebimize bile koymaya gelmedi bi anda gitmiş sonradan haberim oldu.

O kadar büyük bir telefonu arka cebine koyup oturman hata ayrıca rahatsız ediyor ben ön cepteyken bile oturduğumda rahatsız olup çıkarıyorum kısacası cebindeyken oturmayaydın iyiydi eğer ki garanti kapsamında tutulmazsa Soma da 13 Eylül Pidenin altındaki telefoncuya bi göster.

Kardesim kilif hikaye, narin telefon bunlar adamlar zariflikte yarisiyor 7mm serce parmaktan ince, telefondan ne bekliyorsun kilifi çelik olsa ne olur üstüne en az 70kilo oldugunu varsayarsak dayanmasi mumkun degil.

Soyleki iphone 4 kasasina birsey olmaz o ayri.

Ne diyelim gecmis olsun..

Geri