• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Gitar Önerisi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Alliance
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Yamaha, İbanez felan düşünmüştüm ama biraz yüksekmiş onlar :D

İlk elektro gitarım Ibanez Gax 30, yanılmıyorsam 2 sene içerisinde tonlar kaymaya başlamıştı. O yüzden şeyapmıyorum pek, les paulun keman kasa gitarlarına hastayım aldım bir tane memnunum öneririm ^^

İlk elektro gitarım Ibanez Gax 30, yanılmıyorsam 2 sene içerisinde tonlar kaymaya başlamıştı. O yüzden şeyapmıyorum pek, les paulun keman kasa gitarlarına hastayım aldım bir tane memnunum öneririm ^^
Barcelona beğendim, 190 lira fiyatıda uygun ve önerdilerde. Bide valencia bakıyorum bakalım.

Klasik gitar olarak hangi marka veya hangi model gitar öneriyorsunuz peki ? Akustiğin sesi daha çekici, ritimler daha güzel atılır diyorlar. Düşünceniz nedir ?

Klasik gitar olarak önerebileceğiniz marka veya modeller nelerdir peki? Böyle orta fiyatlarda olan, kalitesi yüksek ?
Akustiğin sesi daha çekici, ritimler daha güzel atılır diyorlar. Düşünceniz nedir ?

Valencıa cg170 alabilirsin ben onu kullandım kaliteli dir 200 lira civarındaydı zamanında ama şu sıralar hiç bilmiyorum ayrıca amfi ile kullanmak istersen aynı gitarın elektroklasik versiyonuda var. ve akustik gitarın sesi tınısı klasik gitarınkinden herzaman daha güzeldir.

Valencıa cg170 alabilirsin ben onu kullandım kaliteli dir 200 lira civarındaydı zamanında ama şu sıralar hiç bilmiyorum ayrıca amfi ile kullanmak istersen aynı gitarın elektroklasik versiyonuda var. ve akustik gitarın sesi tınısı klasik gitarınkinden herzaman daha güzeldir.
Öyle tabide, daha başlangıç olarak klasiği uygun gördüm, bu konuda düşüncen nedir ?

olabilir klasik çaldıkdan sonra akustik gitara geçersen hiç sıkıntı yaşamazsın sadece kendini penaya alıştırman gerekir.

Klasik gitar ile kurs aldığında pena ile eğitim verilir zaten, önemli olan onun ne tarz çalacağı ona göre pratiklerini parmak veya pena ile yapabilir diye düşünüyorum :D

Klasik gitar ile kurs aldığında pena ile eğitim verilir zaten, önemli olan onun ne tarz çalacağı ona göre pratiklerini parmak veya pena ile yapabilir diye düşünüyorum :D
İşte yukardada belirttim, böyle gökhan türkmen tarzı, kazım koyuncu, efulim tarzı fazla hareketli olmayan tarzlar. :D

aslına bakarsan klasik gitarla pena eğitimi vermiyor eğitmenler, hiçbir şekilde klasik gitarla pena kullanılmıyor çünki. kendini alıştırmak adına parmakla yapdıgı pratikleri penaylada tekrarlıyabilir ama yeni öğrenen biri için bu biraz zorlayıcı olur ben akustik gitara geçiş yapmadan pena kullanılmaması taraftarıyım.

Erinç elimde 15 günlük kullanılmış var istersen satabilirim sana uygun fiyata.

Marka: Valencia

Geri