• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Gittigidiyor hakkında

Aktiflik
K.Tarihi
22 Haz 2011
Puanı
3
Arkadaşlar yurtdışından gelecek olan bir ürün sipariş etmiştim.23.08.2013 tarihinde kargolandı. 15-25 işgünü içinde gelecek onda sorun yok fakat konu gittigidiyordan kaldırılmış. Satıcıya mesaj attım ama cevap gelmedi henüz. Gittigidiyor destek hattına durumu anlattım. Sizce bir sıkıntı olur mu ürünler kargoda görünüyor ama ürün konusu kaldırılmış.Satıcının da ratesi %100.

Satıcının ürünü kaldırması sizi ilgilendiren bir durum değil. Elinde stoğu kalmamıştır ürünü kaldırmıştır. Ama bu sizi etkilemez, eğer sizden önce stoğu bitseydi o zaman ürünü kaldırırdı ve siz sipariş verememiş olacaktınız. Yani belki satıcının elindeki son ürünü siz aldınız onu size kargoladı ve elinde stoğu bitti o da başkası sipariş vermesin diye ürünü kaldırmıştır.

Satıcının ürünü kaldırması sizi ilgilendiren bir durum değil. Elinde stoğu kalmamıştır ürünü kaldırmıştır. Ama bu sizi etkilemez, eğer sizden önce stoğu bitseydi o zaman ürünü kaldırırdı ve siz sipariş verememiş olacaktınız. Yani belki satıcının elindeki son ürünü siz aldınız onu size kargoladı ve elinde stoğu bitti o da başkası sipariş vermesin diye ürünü kaldırmıştır.

Teşekkür ederim içim rahatladı :) 28.08.2013 e kadar gittigidiyor onay vermenizi istiyor fakat satıcı yurtdışı için geçerli değil demişti inşallah para hala havuzdadır sıkıntı çıkmaz onaylamadım daha ürünleri :)

----------

Yalnız tek sorun kargo nerede seçeneği yok. Mesela n11 de dakika dakika kargo nerede görünüyor ama burada kargo takip yok. Yada türkiyeye giriş yapınca mı kargo takip no açılacak onu anlamadım. Sürekli de kargo nerde diye sormak istemiyorum satıcıya.

Kargo konusunu satıcıya sormalısınız, o konuda bilgim yok.

[ACIKLAMA]''İşleminiz normal sürecinde devam etmektedir. Satıcıdan ürünün son durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ad-Soyad: ...
Telefon: ...

Yeni İade Merkezi'yle birlikte, kullanıcılarımıza Sıfır Risk süresi olan "3 iş günü + 24 saatlik" onay verme süresine ilave olarak 72 saatlik geçici onay kapatma hakkı verilmiştir.

Kargo kaynaklı gecikmeler, üründe karşılaştığınız sorunlar ve ürün değişim işlemleri için, Bana Özel/Durum sayfanızdaki "Ürün İşlemleri" butonuna tıklayın. Açılan sayfada bulunan "Sorun bildir" butonu ile yaşadığınız soruna uygun olan başlığı seçerek onay süresini 3 gün daha uzatabilirsiniz.

Not: 72 saatlik geçici onay kapatma işlemini, Sıfır Risk süresi olan 3 iş günü sonunda yapabilirsiniz.

GittiGidiyor'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

GittiGidiyor Destek Hattı - Damla ''
[/ACIKLAMA]

Demişler. Sıkıntı yok sanırım şuan :) Teşekkürler yardımınız için Ümit Bey :)

Geri