• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Guild resmi tasarımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Seom1912

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
20 Şub 2017
Puanı
1
Arkadaşlar cs6 da tam 1 günümü verdim fakat hiç bir şekilde yapamadım konu yanlış yere açıldıysa lütfen değiştirilsin kaldırılmasın
Guild resmi olarak Güzel bir tema üzerine "I" harfi sağdaki 16x16 olacak şekilde toplam büyüklük 32x16 yapmaya çalıştım fakat hiç başarılı olamadım :agla Örenk bir resim koyuyorum yardımcı olabilene şimdiden teşekkürler.

8Mn59k.jpg

NpVNk5.png
kbrpEA.png

İşini görür umarım

8Mn59k.jpg

NpVNk5.png
kbrpEA.png

İşini görür umarım
Hocam çok teşekkür ederim tek bir isteğim daha olcak I yı üstteki gibi biraz yatay ve kalın yapma imkanın var mı birde beyaz ve siyah olarak paylaşırsan "I" harfini çok iyi olur teşekkürler eline sağlık

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşlar yok mu yapabilecek biri lütfen.

- - - Güncellendi - - -

Hocam çok teşekkür ederim tek bir isteğim daha olcak I yı üstteki gibi biraz yatay ve kalın yapma imkanın var mı birde beyaz ve siyah olarak paylaşırsan "I" harfini çok iyi olur teşekkürler eline sağlık

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşlar yok mu yapabilecek biri lütfen.
hocam ordam ısın ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri