• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Güneş Hırsızları

Videoyu izlemedim de yorumları okudum yakıt filanmış :D hiç güleceğim yoktu güneşten yakıt alabilecek kadar kimse yaklaşamaz yaklaşırsa zaten ışığı görmeden ebesini görür :D

Peki kimin teknolojisine göre ebesini görür ? :D
Dünyanın gelişmişliği ayrı onlarınki ayrı gerçekse eğer ısıya dayanıklı bir şey olduğu belli ve sanırım hidrojenle çalışıyor araba :D

Siz hala petrolun derdindesiniz :nse:

Dünyanın gelişmişliği ayrı onlarınki ayrı gerçekse eğer ısıya dayanıklı bir şey olduğu belli ve sanırım hidrojenle çalışıyor araba :D

Belki biz evrendeki en üstün ırkız? Diğerleri belki daha ateşi yeni yeni buluyor ? Bunlarıda düşünmek lazım :nse:

Güneşe okadar yaklışak kadar teknolojileri geliştiyse onlar güneşe ihtiyaç duymaz :D

Belki biz evrendeki en üstün ırkız? Diğerleri belki daha ateşi yeni yeni buluyor ? Bunlarıda düşünmek lazım :nse:

Diğerlerinin olduğuna inanıyorsun da gelişmiş olabileceklerine mi inanmıyorsun ?

----------

Güneşe okadar yaklışak kadar teknolojileri geliştiyse onlar güneşe ihtiyaç duymaz :D

Neden duymasın Güneş büyük bir güç kaynağı ve adamların işine yarıyorsa neden olmasın ? :D

Son düzenleme:
bence o şey bi göktaşı ve patlamadan dolayı itildi yada bişeyler oldu işte. bilim kurgunun faydaları :D

Sperme benziyor.

----------

O değilde acaba güneşte yaşayabilir miyiz yada güneşe ayak basabilir miyiz ? Her zaman bunu yapmak isterim. Belki ölecek bile olsam şöyle bir ayak basayım 15-20 sn. dolaşım sonra öleyim yada geri döneyim.

Belkide yeşil küçük tek gözlü yaratıklar değillerdir he ne dersiniz ^^

Uzmanlar ne demiş onu yazsan böyle sorunca her kafandan farklı ses çıkıyo bu arada görüntüler nasadan photoshop falanda değil

Son düzenleme:
bence o sıcaklığa dayanabilecek bi madde yok..

Çok büyük sıcaklıklar olduğu için ve ''Dünya'da bu sıcaklığa dayanabilecek madde olmadığı için'' size acaip geliyor olabilir.

Şöyle düşünün 1200 lü yıllardaki birine telefon internet vs. olacak deseydiniz ''Öyle şey mi olur canım'' falan derdi.

Yani hemen her şeyi kestirip atmayalım:)

Ve sanırım sıcaklığa dayanıklı uydu vs aletler yapılıp uzaya gönderiliyordu diye hatırlıyorum.

Geri