• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Güneş yanığı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Thaxe
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Thaxe

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
14 Nis 2013
Puanı
17
Millet dün feci yanmışım sahilde. Normalde hiç güneş altına çıkmam o saatte ama arkadaşlarla olunca farketmedim. Hepimiz aynıyız onlarla. Şu an kaşıntı evresindeyim el sürmekte istemiyorum yok bi çözüm ?:angry::pff

Yoğurt dün iyi geldi de şimdi Aloe vera jel kullanıyorum ve aşırı kasıntım var erken geçecek ama kaşıntı olmasa cok guzel olurdu :saw:

Bepanthol var yanık için çok rahatlatıyor.Eğer yoksa nemlendirici krem varsa evde sür ne kadar nemli kalırsa o kadar az can yakar.Islak havlu koyup ısındıkça bi kovaya soğuk doldurup içine bandırıp çıkar.Kurursa yanık daha çok ağrı yapar.Yoğurt ise yararlı değil vücudun hava almasını engelliyor.Bepanthol sordur eczane varsa etrafında.

Yoğurt sür biraz daha kaşındırır ama kesin çözüm :D En azından klasik yani

hastaneye git . insanı felç eden merhemler var ellerinde acayip rahatlatıyor.

2 Sene oldu üzerinden. Kalmadı bir şey iz falan sırtımda. Bir daha yanarsam uygulayacağım dediklerinizi :D

Geri