• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hayata Karşı Yenik Durumdayım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Alliance
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
coconun dediği gibi 4 yıllık kazanman zorundaymış gibi hareket et vede zorundasın yani

Dostum iyi bir arkadaşına anlatmanı tavsiye ederim. Onunla konuş dertleş rahatlarsın

Bende karşımdaki insanlara fazla ilgi gösterdiğim için hayal kırıklığına uğruyorum.

Abin üniversite konusunda haklı, 4 yıllık okuyarak senin daha iyi bir okula gitmeni ve sonrasında da daha iyi bir işe girmeni istiyor,hayat senin hayatın ama erken farkına varırsan bazı şeylerin ilerde karlı çıkan sen olursun.Unutkanlık meselesine gelince, o konu için yardım alabilirsin bir psikologdan, ya da sürekli not et yapman gereken şeyleri,illa akılda tutman gerekmiyor.Bazen odaklanma sorunu olan kişiler ya da unutkan kişiler diğerlerine göre çok daha zeki olabiliyor,belki sen de onlardan birsindir.Ama üniversite konusu şakaya gelicek bir konu değil, bir dahaki seneye girmen gerekirse de illa dershaneye gideceksin diye bir kural yok, zaten dershane kitaplarını ve diğer tüm iyi kaynakları eve alıp çözersen dershaneye gitmiş kadar olursun.Ama dershaneye belli bir ücret verip ek olarak deneme sınavlarına girebilirsin her ay,hatta mümkünse her ay farklı iki üç dershanenin sınavlarına gir,o şekilde farklı soru tarzlarına alış.Bazen oluyor bazı dershanelerin ilk 50 si diğer dershanelerde ilk 200 e giremiyor,sen baştan al önlemini.

Geri