• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Herkes Dikkatli Olsun !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Tamam windows 8 de kayıt defteri nerde bulamadım :D

Arka plandaki çalışan görüntüle zımbırtısını bi benmi bulamadım

----------

Bende tıkladım sadece daha önceden regeditde dediğiniz saçma klasörler yok kanki

Defter yolun benim pcye göre yanlıs win8 kullanıyorum şu şekilde buldum :)

HKEY_LOCAL_MACHINE --- > SOFTWARE ---> Google ---> Chrome

:)

bu arka planda calısan mıdır nedir o bende yok?? chrome kullanıyorum

----------

ve birde sadece playe basmıstım 1 kere anlamıstım virüs olduguna dowload etmemiştim dediğin yolda 2 tane abuk subuk dosya ismi buldum sildim fakat dediğin .exe baglantılı calısan uzantı yok yada ben bulamadım acaba o sildigimiz dosyalar lazım olmasın:D

Mozilla ve yandex kullanıyorum bu virüs nedir ne gibi zararları vardır?

hahah benımde basıma gelmıstı ama vıdeo sanıp tıklamıstım flash yukleyın yerı gelınce farkettım bı seylik var bunda dıyerek ustten anasayfaya donmustum dırek
sımdı baktım bende de varmıs vırus sıldım şifrelerimi değiştireyım mı ?

hahah benımde basıma gelmıstı ama vıdeo sanıp tıklamıstım flash yukleyın yerı gelınce farkettım bı seylik var bunda dıyerek ustten anasayfaya donmustum dırek
sımdı baktım bende de varmıs vırus sıldım şifrelerimi değiştireyım mı ?
bence gerek yok şahsen değişmedim virüs beğeni ve yayılma üstüne calısıyo :D

Geri