• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Herkes Maxigame'de nasıl takılıyor göstersin. [SS'li]

En düzenli masa benim mi ? (Hiç toparlamadım gerçekten...)

j8fnkg.jpg

Abi sağdakiyle maxigame'i soldakiyle androidevimi'mi yönetiyosun :D

Öncedende eklemiştin o Nescafe bardağı yine vardı :) Bağımlısı olmuşsun sen :D

Çay bağımlısıyım ben, içindeki çay :)

Evet, solağım :) sağ elimle pek birşey yapamam ^^

Ümit abi, senin şu nescafe bardağına hastayım. Ne zaman masaüstünün görüntüsünü koysan o orda. Fazladan varsa gönderirmisin banada? :D

Ben de hastayım o bardağa, sırf onun için bir sürü gerekesiz nescafe paketi aldım, fazla yok :D

Napsın ersan adam bize katlanmak için nescafeye başladı :D :D

Kahve içmiyorum, o bardakla çay içiyorum... Küçük bardaklar kesmiyor beni ^^

Ben de hastayım o bardağa, o bardak için sırf bir sürü gerekesiz nescafe paketi aldım, fazla yok :D

Fazla yok dediğine göre 3-5 tanecik var işte, niye yok diyon. :D

Ben de hastayım o bardağa, sırf onun için bir sürü gerekesiz nescafe paketi aldım, fazla yok :D

Abim gibi sende :) Günde kaç fincan çay bitiriyor ,günde içtiği çayı hayatımda içmemişimdir ben.Adamı normal bardakta sarmıyor o da direk büyük fincanlarla içiyor.Ya şey hoşuma gidiyor benim Nestlenin sıcak çikolata bardakları :D

Yok ula, o bardak için söyle bir paket almıştım...

2copyq.jpg

Kahveleri attım bardağı aldım :D

Kahveyle aram yok pek... Çay hastasıyım ben ^^

Bende Türk kahvesini pek sevmesemde kendimi alıştırmaya çalışıyorum çok önemli birşeymiş gibi.Neyse lanet bir garson yüzünden rezil oldum zsaten :D Abim ve 2 arkadaşı abim 23 diğerleri 30a yakın yaşı var neyse gittik.Bunlar çay aldı bende dışarıdan elimde cipslerle geliyodum.Sen ne alcan dedi adam yaşıda var biraz.Türk kahvesi dedim güldü yok sana Türk kahvesi dedi gitmiş kuşburnu getirmiş çok sanki elit içecekmiş gibi benim yaş gurubum isteyince bi bakışlar değişiyor gülmeler başlıyor yahu alt tarafı kahve işte :D Cappucino desem gayet normal karşılanır,Nescafe desem normal karşılanır bunu diyince dalga geçsinler de bu hikayeyi niye anlattım bilmiyorum :D

Geri