• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Herkes Maxigame'de nasıl takılıyor göstersin. [SS'li]

item.JPG

Buda benden olsun :)

Ümit bey bende sizin kullandığınız gibi bir masa almak istiyorumda nerden temiz edebiliriz konusunda bir fikir verebilmeniz mümkünmü acaba ? Bu tarz masaların bilmediğimiz bir isimimi var acaba ? ( Çalışma masası , bilgisayar masası vb isimler haricinde )

Ümit bey bende sizin kullandığınız gibi bir masa almak istiyorumda nerden temiz edebiliriz konusunda bir fikir verebilmeniz mümkünmü acaba ? Bu tarz masaların bilmediğimiz bir isimimi var acaba ? ( Çalışma masası , bilgisayar masası vb isimler haricinde )

2-3 yıl önce internet üzerinden bit siteden almıştım ama nereden aldığımı hatırlamıyorum.

İsim olarak "L Ofis Masası veya L Bilgisayar Masası" diye geçiyor sanırım.

Kahveyle aram yok pek... Çay hastasıyım ben ^^

Hade ula oradan , evinde 2akşam kaldım 1kere çay içtiğimi hatırlamıyorum kahvaltı dışında.
Adam resmen colaya boğdu beni :fky:

Ayrıca ümit bey'in masası süperdir , hele o devlet dairesi koltuğu bitirir adamı. Poposu hiç ağrımaz insanın :)

Hade ula oradan , evinde 2akşam kaldım 1kere çay içtiğimi hatırlamıyorum kahvaltı dışında.
Adam resmen colaya boğdu beni :fky:

Ayrıca ümit bey'in masası süperdir , hele o devlet dairesi koltuğu bitirir adamı. Poposu hiç ağrımaz insanın :)

O ara ters bir zamandı, çay içecek vakit bulamıyordum biliyorsun durumları :)

Abi, kasadaki Plexi'yi nerden aldın ? Yada yaptırdınmı ? :)

Yada yan kapağı açıkmı anlamadım. :D

Kapak açık, plexi falan yok :)

Geri