• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

HitPvP.Com | Private Server Tanıtım Sitemiz Açılmıştır

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Özen gösterelim de ne yapalım ? Siyah arkaplanı kaldır dediniz kaldırdım :)) Koy derseniz koyacağım, daha iyi bir çözümünüz varsa buyrun söyleyin öyle yapayım.

logo mor ve beyaz şeridin ortasına gelmiş mesela tamamını beyaz şeride ortalamayı deniyebilirsiniz böyle bence çok amatörce duruyor ve lütfen yanlış anlamayın bunları sizin için söylüyoruz bizim ne çıkarımız olabilir ki.

Edit:Yukarıda Moom gölgeli şeklini paylaşmış dediğim yere o gölgeliyi test olarak dener misiniz abi?

Edit2: Gölgeli logo harika bir görünüm vermiş.

Son düzenleme:
Neyse, siteyi baya toparladık ^^ Her geçen gün daha iyi olacaktır ;)

Abi öncelikle hayırlı olsun ,
Site tasarım herşey güzel renkler çekici vs.. Ancak konu anlatımı maxigame'deki Bİraz zorunlu Şartlar Belirtirseniz daha iyi Olucaktır Eminim, Resimler Detaylar Video gibi
Konu içinde reklamı Alta almışın abi Üstte birtane Veya ORtada 1 Tane olabilrdi Sağda solda banner yerleri var İnsanın Kafası karışıyor ,
Fiyatları Çoğalt Reklam alanı Az Olsun ki değeri Olsun

Sitede çok Fazla banner Yeri var Biraz Azaltıp Fiyatları Çoğaltabilirsin bence, Çok fazla kafa karışıyor :)

Banner yerleri gayet ideal. Bannerleri azaltıp fiyatı yükseltmek doğru bir politika değildir. Bannerler azaltılırsa site boş gözükecektir çünkü site en başından bu kadar banner olacağı hesaplanarak tasarlandı, tüm menüler ona göre dizayn edildi. Fiyatlar arttırılırsa herkesin bütçesi yetmeyebilir. O nedenle banner yerleri ve adetleri böyle kalacak değişmeyecek.

Tasarım benzeri diğer tanıtım sitelerine göre açık ara daha hoş olmuş. Göz yormuyor iç açıcı eciş bücüş değil başarılar dilerim hoşuma gitti :)

Başarılar fakat herhangi bir server ismine tıklayınca yazıların duruşu biraz kötü duruyor. Server özellikleri yanına yazı yazılacağına hangi haritalar açık job sistemi gibi bilgleri girilceği düzenli bir standart yer olarak yapılsa daha iyi olur. Sayfa düzeni biraz daha iyi olabilirdi. Görsel olarak daha çok resim eklenebilir. Albüm şeklinde resimler konabilir.

Başarılar fakat herhangi bir server ismine tıklayınca yazıların duruşu biraz kötü duruyor. Server özellikleri yanına yazı yazılacağına hangi haritalar açık job sistemi gibi bilgleri girilceği düzenli bir standart yer olarak yapılsa daha iyi olur. Sayfa düzeni biraz daha iyi olabilirdi. Görsel olarak daha çok resim eklenebilir. Albüm şeklinde resimler konabilir.

Hangi haritaların açık olduğunu server sahibi server eklerken açıklama alanına yazabilir ama yazmıyorlar bu onların kendi tercihi ve sorunu. Server ekleme esnasında izim isteyeceğimiz bilgiler standart en çok sorulan bilgilerdir. Standartların dışındakileirn belierlenmesi için ayretten en alta açıklama kutusu koydukki oraya daha fazla detay yazılıp bilgi verilsin ama yazmıyorlar. Aynı şey job sistemi için de geçerli. Standart alanlarda sadece cevabı kısa olan şeyler olur. Job sistemi ve harita gibi konular cevabı biraz uzun olabilecek sorular o nedenle açıklama alanına isteyen server sahipleri bunları yazıp belirtebilirler. Biz standart olarak soramayız.

Resimler konusunda 4 adet resme izin veriliyor. Şuan az server var ama ilerde yüzlerce binlerce server olunca her serverin 4 resmi sitede inanılmaz bir yük oluşturacak daha fazla olması siteyi çok fazla yorar. 4 adet resim gayet yeterli.

Resim düzeninde benimde içime sinmeyen birşeyler var, ileriki zamanlarda o alana müdahale edebilir değişik şeyler deneyebilirim.

Görüş ve önerileriniz için teşekkürler.

Klasik tanıtım sitelerinden kurtulduk çok farklı ve tarz olmuş ellerine sağlık abi :)

Merhabalar. Oyunlardan elimi ayağımı çekmiş olsam da yine de arada bir dönüp dolaşıp gelirim buraya. Bi siteyi inceledim hoşuma gitti ancak benim de aklıma şöyle birşey geldi:
Şu an için sitede 16 server var. Mesela ben exp&sp rate i düşük olan bir server tercih ederim. Ama daha çok server olduğu zaman tek tek bu özelliğe bakmak zor gelecek hatta şu an bile zor. Abartı bir zorluk değil tabi yine hepsi birarada ama ufak bir filtrelemeyle sadece istediğimiz nitelikteki serverları önümüze seren bir sistem daha kullanışlı olur bence. Mesela filtreden seçeyim ben, exp rate 10 ve aşağısı olsun , 110 cap olsun diye tak bana bu tipteki serverları çıkarsın. Aklıma gelen böyle birşey yani, kolay gelsin.

Merhabalar. Oyunlardan elimi ayağımı çekmiş olsam da yine de arada bir dönüp dolaşıp gelirim buraya. Bi siteyi inceledim hoşuma gitti ancak benim de aklıma şöyle birşey geldi:
Şu an için sitede 16 server var. Mesela ben exp&sp rate i düşük olan bir server tercih ederim. Ama daha çok server olduğu zaman tek tek bu özelliğe bakmak zor gelecek hatta şu an bile zor. Abartı bir zorluk değil tabi yine hepsi birarada ama ufak bir filtrelemeyle sadece istediğimiz nitelikteki serverları önümüze seren bir sistem daha kullanışlı olur bence. Mesela filtreden seçeyim ben, exp rate 10 ve aşağısı olsun , 110 cap olsun diye tak bana bu tipteki serverları çıkarsın. Aklıma gelen böyle birşey yani, kolay gelsin.

Çok gelişmiş bir filtreleme sistemi zaten var da sanırım farkedemedin :)

1. Detaylı Aramaya Tıklanır.

9EGIeLL.jpg

2. Oyun Seçilir

eWAowVd.jpg

3. Detaylı filtreleme gelir.

2LzySCi.jpg

Bu arada siteyi sürekli geliştiriyoruz ve daha da geliştireceğiz hiç kuşkunuz olmasın. Her ne kadar gözle görülmesede ilk açıldığı günden bu yana epey bir geliştirme ve düzenleme yapıldı halen yapılacaklar var zamanla çok iyi bir site haline gelecektir.

Filtre konusunda sıkıntı olduğunu düşünüyorum. Örneğin tarih olarak 2015 yılında açılan serverlara bakmak istediğimde tarihi nasıl yazacağım bilemedim. Bu bölümde ki bütün filtrelerde sınırlamalar olması aramayı kolaylaştırır diye düşünüyorum. Örneğin tarih kısmında .../.../... şeklinde veya sadece yıl - ay girebilmem mümkün olsa daha rahat bir arama gerçekleştirebilirim. Yine örneğin xp rate kısmında da 10x ile 30x arasında aradığımı belirtme seçeneğim olsa daha iyi arama sonucu elde edebilirim ve son olarak aynı şekilde arama seçeneklerinde bulunan coin sistemi, bedava silk gibi seçenekleri boş bırakarak filtre dışında kalmasını sağlayabilmek iyi olabilir.

Filtre konusunda sıkıntı olduğunu düşünüyorum. Örneğin tarih olarak 2015 yılında açılan serverlara bakmak istediğimde tarihi nasıl yazacağım bilemedim. Bu bölümde ki bütün filtrelerde sınırlamalar olması aramayı kolaylaştırır diye düşünüyorum. Örneğin tarih kısmında .../.../... şeklinde veya sadece yıl - ay girebilmem mümkün olsa daha rahat bir arama gerçekleştirebilirim. Yine örneğin xp rate kısmında da 10x ile 30x arasında aradığımı belirtme seçeneğim olsa daha iyi arama sonucu elde edebilirim ve son olarak aynı şekilde arama seçeneklerinde bulunan coin sistemi, bedava silk gibi seçenekleri boş bırakarak filtre dışında kalmasını sağlayabilmek iyi olabilir.

Aklımdaydı bu yazdıkların, teşekkürler ;)

Geri