• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

HitPvP.Com | Private Server Tanıtım Sitemiz Açılmıştır

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Günümüzün piyasa daki siteler dışında özellikli birşey olmuş tebrik ederim öncellikle tasarım konusuna gelirsek aynı hemfikiriz.

Sadelik tonları her daim daha güzel ve insanın ruhunu rahatlatan birşeydir. (şahsen öyle)

başarıların devamını diliyorum maxigame. !

Arayüz hoş olmuş, onun dışında responsive ve w3c kodlama yapılabilirdi, css3 ve html5 kullanılabilirdi hem seo açısından hem mobil kullanıcıları düşünerek. Bunların dışında bana kalır biraz geç kalınmış bir proje. Tabi maxigame desteğiyle istenilen yerlere gelebilir belkide geliyordur. Başarılar ve hayırlı olsun :)

sağlam bi sro sw si bulamadık ya ekipçe 100 cap chine olacak

slmlar private server reklamı hakkında bilgi alabilecegim biri ile nasıl kontakt kurabilirim acaba? bir yabancı arkadaşım kendi pserverını tanıtmak istiyordu forum içinde ama benim hiç bir bilgim yok nasıl yapabilecegi hakkında,ödemeler vs...hakkında şimdiden tşkler,saygılar...

Son düzenleme:
hayırlı olsunnn

- - - Güncellendi - - -

kolay gelsin

[MENTION=1]Deepblue[/MENTION] Hocam sitede kayma mı olmuş yoksa özellikle mi "Diğer" kısmı orada gözüküyor?

Normalde en sonda olsa daha hoş olmazmı sağ tarafta birçok oyun var sonuç olarak bi öneri olarak sordum :)

goAlQL.jpg

@Deepblue Hocam sitede kayma mı olmuş yoksa özellikle mi "Diğer" kısmı orada gözüküyor?

Normalde en sonda olsa daha hoş olmazmı sağ tarafta birçok oyun var sonuç olarak bi öneri olarak sordum :)

goAlQL.jpg

Kayma değilde oranın şöyle bir planı vardı: Sayfa her yenilendiğinde rastgele tablardan birisi anasayfaya en başa geçecekti. Ancak diğer bölümler boş olduğu için o özelliği geçici olarak diğer bölümlerde hatrı sayılır server olana kadar devre dışı bıraktık. En son devre dışı bırakıldığında sıralama o şekilde olduğu için öyle kaldı.

Kayma değilde oranın şöyle bir planı vardı: Sayfa her yenilendiğinde rastgele tablardan birisi anasayfaya en başa geçecekti. Ancak diğer bölümler boş olduğu için o özelliği geçici olarak diğer bölümlerde hatrı sayılır server olana kadar devre dışı bıraktık. En son devre dışı bırakıldığında sıralama o şekilde olduğu için öyle kaldı.

Kullanılmıycaksa o özellik eğer en sona atmanız daha hoş görünecektir, çünkü orada görünen sırasıyla Silkroad - Metin2 - Knight - Cs - Minecraft gibi serverları saydıkdan sonra Diğer seçeneği başka oyunlar anlamında kullandığınız için en sona gitmesi daha makuldur düşünmüşsünüzdür zaten. Kayma olduğunu düşündüğümden belirttim :)

Hocam sitenizin temanızı değiştirseniz ek olarak server istatistikleri yazıyor onları kaldırırsanız daha iyi bir site olucaktır

Geri