• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iBot Ayarlar Ayrıntılı Rehber

beyler benim ibotla ilgili bir sorunum var. 4 tane değişik charım var önceden hepsine sorunsuz giriyodum ve ibot sorunsuz çalışıyordu hepsinde.. Ama son 1 haftadır farm yaptığım charım var o chara ibotla girince hata veriyo. Sadece bu charda hata veriyo diğer charlarda sorunsuz çalışıyor. Bu chara botla girdigim zaman önceden ana sayfada Name ve guild isimlerim yazıyordu. Şimdi <No Name> yazıyor :( ibotla bu chara girince 10 sn sonra ibot hata veriyor Run-time error '13': Type mismatch yazıyor tamam'a basarsanız bot kapanıyor ve oyun dc veriyor. Tamam'a basmassanız char oyunda kalıyor ama ibotun hiçbirşeyini kullanamıyorsunuz. Sadece multiclient görevi görüyor yani. Şimdilik sorun yok çünkü bu charı oyuna sokmam yeterli oluyor. Oyuna sokunca 70 wizardın pt ye alıyorum ve sp kasıyorum. Ama farm bittiği zaman sorun olucak. Çünkü botun hiç bir özelliğini kullanamam :( bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardım ederlerse sevinirim ..

beyler benim ibotla ilgili bir sorunum var. 4 tane değişik charım var önceden hepsine sorunsuz giriyodum ve ibot sorunsuz çalışıyordu hepsinde.. Ama son 1 haftadır farm yaptığım charım var o chara ibotla girince hata veriyo. Sadece bu charda hata veriyo diğer charlarda sorunsuz çalışıyor. Bu chara botla girdigim zaman önceden ana sayfada Name ve guild isimlerim yazıyordu. Şimdi <No Name> yazıyor :( ibotla bu chara girince 10 sn sonra ibot hata veriyor Run-time error '13': Type mismatch yazıyor tamam'a basarsanız bot kapanıyor ve oyun dc veriyor. Tamam'a basmassanız char oyunda kalıyor ama ibotun hiçbirşeyini kullanamıyorsunuz. Sadece multiclient görevi görüyor yani. Şimdilik sorun yok çünkü bu charı oyuna sokmam yeterli oluyor. Oyuna sokunca 70 wizardın pt ye alıyorum ve sp kasıyorum. Ama farm bittiği zaman sorun olucak. Çünkü botun hiç bir özelliğini kullanamam :( bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardım ederlerse sevinirim ..

Charın üzerinde neler var(inv.de) ?

Charın üzerinde neler var(inv.de) ?

Şuan evde değilim tam olarak hatırlayamıyorum ama hatırladıklarım : asasin dress set. 8 lvl protector set gogusluk kolluk ve pantolon yandı farm yaptıgım icin repairde yaptırmıyorum :D return scroll, can potu 300-400 tANe falan bide 20 levellik at vardı 20-30 tane. başkada birşey yok diye hatırlıyorum. Sorun Inventory ile ilgiliyse boşaltıyım inventoryi sonra yeniden alırım potu, atı falan. Dressden baska para edicek bisey yok nasıl olsa :D

Şuan evde değilim tam olarak hatırlayamıyorum ama hatırladıklarım : asasin dress set. 8 lvl protector set gogusluk kolluk ve pantolon yandı farm yaptıgım icin repairde yaptırmıyorum :D return scroll, can potu 300-400 tANe falan bide 20 levellik at vardı 20-30 tane. başkada birşey yok diye hatırlıyorum. Sorun Inventory ile ilgiliyse boşaltıyım inventoryi sonra yeniden alırım potu, atı falan. Dressden baska para edicek bisey yok nasıl olsa :D

Elbiseler değilde inventoryini kast etmiştim, bi boşaltıp dene :'(

Beyler ben script yaptım çar kendi gidiyo kasma alanına gidince bekliyo onu nasıl gidince oto kasmaya ayarlayabilirim birde çar yattı diyelim otomasitk olarak scripti kullanarak nasıl kasma yerine gitcek ve kasmya başlıyacak acilll cevap bekliyorum şmdiden teşekkürler :) :)

scripti yaparken kasma yerine gittiğinde ordaki script ayarlarında set diye bi yazı var range yi ayarlayıp ona bas gittiğinde kasmaya başlasın,ibot'un 5. bölümünde script settings bölümünden scripti seç bide loop settings den dead a tik koy öldüğünde şehre gidip tekrar kasma yerine dönsün orda dont loop işaretliyse onu kaldır.

kardesim bende cok deisik bi hata veriro oyuna girior skillerim gözükmüyor ve yazı yazan yerde Error - chardata _Invalid procedure call or arg.ment 34A6 böle bi hata yazıor cozumunu verirsen süper olur beeeee

s.a Beyler

Benım çar stones tabletleri toplamıyor....(simple Filter bölümünden dont pick alchemy tablets ve alchemy stones STORE işaretli )
tablet filterin altında Stones Filter bölümünden ( jade stones ve ruby stones ) store işaretli hepsi gine almıyor

Bilen varsa yardımcı olsun lütfen.... S

ibotu kullanıyorum gayet güzel sorun yok atack yaparken fln tek sorun char towna gittiğinde ne pot alıo nede ok alıo acıo npcleri sona devam ediyo almıo potları bottan ayarlıyorum sayıyı giriyorum fakat almıo

Yaw nie böyle oldu bu ibot eski haline getirip çalıştırmanın yolu yokmu, eskiden iyiydi ibotu aç run sro_clıente bas açılıyodu. O şekilde çift çarda açılıyodu . şimdi loaderla açıom 5 dk sonra 2. çar dc yio ilki güzel kasıyo ama oda takılarak. Sanki 5-6 silkroad açıkmış gibi.. Bi çözüm bulursanız çok süper olucakk..

ibot için gerekli forumdaki tum dokuman vb herşeyı uyguluyorum en son surumlerı kullanıyorum ibot ve yardımcı programları yınede 1 dk içinde cd yıyorum ve eski bir ibot kullanıcısı olarak eskiden sıkıntı yoktu şimdi dc sorunu çıktı bunun onune nasıl ge.ebiliriz lütfen yardımcı olurmjusunuz ?

Aynn arkadaşlar 2 dk açılıyo kasıyo ve 2 dk sonra dc yiyiyo ve ya sro_client i kapatıyo kendiliğinden

Yav bitane çar kasıyorm yeni. ezik çar ölüyor wizz gidip resslemiyor çarı 2. itemi cleric itemini fln seçtm ress skilini ekledm ama resslemiyor :S

İlk deneidğimde dc yedim sonra oyunu en baştan kurp tekrar denedim ve çalıştı teşekkürler :)

Kardeim eline sağlık.Benim bir sorum olcakdı ben script çizdm kasma yerine gidiyor fakat diyelm hp bitti şehre ışınlanarak değilde scriptle gidebilirmi böle bir özellik varmı ?

ibotla exchange atıyorum. İtemlerimizin gorulduğu kısımda hiç bir sey gozükmüyor. Bos sayfa geliyor. Bunun bir sebebi olabilir mi??

Botu yükledim fakat Misc de Run Client e tıklanmıyor.Ne yapmam gerekiyor?

bu bottan nası giricez. silkroadı baslatıp botumu açıcaz nasıl yani açıklarsan iyi olur.

sroking de startgame var mesela basınca oyun acılıyor onun gibi demek istedim

Geri