• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iBot Ayarlar Ayrıntılı Rehber

Oto Res Kabul Etme Nerde Aradım Aradım Bulamadım Yardımcı Olurmusunuz ?

0cd28d9d34faccc1b1707d8f904b9b9c237bfb8cb8394c1f841184997a33e5566g.jpg

kırmızıyla işaretlediğim yerin altındaki seçenek

SeÇo

arkadaşlar ibotta silkroad güncellenince ibotta hazırladııqım scripte göre oyunda 140 lwl lerin içine giriyor ve oyundan atııyor bunu nasıl engelleriz bilen varmı lütfen CwP :D

140 lwl lerin içine girmemesi için ne yapmalıyım .....

bundan dolayı sro güncellenince yeniden script hazırlıyorum lütfen yardımm edrmisnz ilqililere duyrulur....:nse:

----------

kardeşim Misc filter bölümünde ''Auto accept ressurection'' kısmına tıklarsan gelen resleri kabul eder herzaman !!!!

arkadaşlar ibotta silkroad güncellenince ibotta hazırladııqım scripte göre oyunda 140 lwl lerin içine giriyor ve oyundan atııyor bunu nasıl engelleriz bilen varmı lütfen CwP :D

140 lwl lerin içine girmemesi için ne yapmalıyım .....

bundan dolayı sro güncellenince yeniden script hazırlıyorum lütfen yardımm edrmisnz ilqililere duyrulur....:nse:

----------

kardeşim Misc filter bölümünde ''Auto accept ressurection'' kısmına tıklarsan gelen resleri kabul eder herzaman !!!!

yapabileceğin 3 şey var

1 - scritpi yeniden çiziceksin

2 - birden fazla script hazırlıycaksın. hepsi değişikmyollardan gidicek

3 - charın xbow ya da wizard ise heykellerin yanına yaklastıgında görünmezlik bastırıcaksın

arkadaşlar yardım edebilecek yokmuuu :(((( buff kısmı sadece eu charlar içinmi.chinese buff basılmıyormu bu botta .s.s.s.s

can't create file transfer manager!
Maybe pack file corrupted or someone is already accesing it now...try a few minutes later

ya bu hata ne oluyor ??yardım lütfennn

Son düzenleme:
Bu staller bölümünde hotandaki botların yaptığı gibi itemler satıldıkça kendi tekrar stall a koyuyomu elixir satarken falan yoksa manuel mi koymamız gerekiyo?

glaive charım 3 skill ekledim 2 bası yo 3 basmıyor nasıl ayarlarım

2 gb ram 1 gb ekran kartı var fakat char kasıyor 10 dk sonra hiçbir lag yokken masaüstüne atma hatası veriyor

.ocx ve library files dosyaları lazım ama link ölmüş.

ya byler yeni sürümde other stuf penceresi yok alarm felan lazm neden yok ya nerden bulacaz biz alarm penceresin i içine sıctılar kodular a.....q

Beyler ben pt bard olucam skilleri nasıl ayarlıyabilirim mana orbit kesintisiz sık sık basmasını istiorm ?

S.a arkadaşlar ben ibotta 2 char kasıyorm biri kasılan char biri kasan char ayarladım kasılan chara gelen parti tekliflerini sadece benim ayarladıgım isim se kabul ediyo fakat ben kasılan charda oto. partiye girmeyi nasıl ayarlıyabilirim

ya byler yeni sürümde other stuf penceresi yok alarm felan lazm neden yok ya nerden bulacaz biz alarm penceresin i içine sıctılar kodular a.....q

Konuşma şekline dikkat et!

Misc->Alarms

Beyler ben pt bard olucam skilleri nasıl ayarlıyabilirim mana orbit kesintisiz sık sık basmasını istiorm ?

First skill buff kısmına skilleri ekle eline bard ı al always onu işaretle tamamdır :'(

S.a arkadaşlar ben ibotta 2 char kasıyorm biri kasılan char biri kasan char ayarladım kasılan chara gelen parti tekliflerini sadece benim ayarladıgım isim se kabul ediyo fakat ben kasılan charda oto. partiye girmeyi nasıl ayarlıyabilirim

Accept All Invites 'ı işaretle artık 8/8 veya 4/4 hangisini istersen ve Accept party invites if name .... olan tiki kaldır :'(

Konuşma şekline dikkat et!

Misc->Alarms

First skill buff kısmına skilleri ekle eline bard ı al always onu işaretle tamamdır :'(

Accept All Invites 'ı işaretle artık 8/8 veya 4/4 hangisini istersen ve Accept party invites if name .... olan tiki kaldır :'(

hocam siz benim ne demek istediğimi anlamadınız ben zaten oto pt kabul ettirebiliyorm diyorumki kasılan charda eğer char pt de değilse kasan charın ptsine oto giriş isteği nasıl göndercek.

Geri