• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iBot Ayarlar Ayrıntılı Rehber

ben pot fln bittiğinde şehre yürüyerek dönmesini nasıl ayarlıcam ?

yürüyerek dönsünde 140 level canavarlar öldürsün demi :D eğer ona değmeden gidebilcek ayarları varsa nerden yapılıyor söylermisiniz

Merhaba. Benim bi sorum olucak ben retrunla nasıl şehire dönücem botta

arkadaslar ben all nighte bırakıyorum mesela kasan adam dc yedi we tekrar grdi bana pt yolluyor ama ben hala pt de oldugum için bana pt gelmiyor onun çözümü war mı acaba pt den auto ayrılma

arkadaslar ben all nighte bırakıyorum mesela kasan adam dc yedi we tekrar grdi bana pt yolluyor ama ben hala pt de oldugum için bana pt gelmiyor onun çözümü war mı acaba pt den auto ayrılma
Var kardeşim 1. sekmede auto party'e gel .orda party members sekmesine geç (leave pt when leader is not) die bi seçenek var onu seç .boşluğada party masterinin adını yazarsın. bu kadar

çok saol kardesim

----------

arkadaslar bide bi sorunum daha war yardımcı olursanız sevınırım mesela ben pt deym adam guard açıyor bnm char danceyı hemen basmıyo 1-2 dk sonra anca basıyo mana orbitide öle tüm skiller öle nasıl çözeblirim bu sorunu süreyle oynayıncada oyundan atıyorr ..

çok saol kardesim

----------

arkadaslar bide bi sorunum daha war yardımcı olursanız sevınırım mesela ben pt deym adam guard açıyor bnm char danceyı hemen basmıyo 1-2 dk sonra anca basıyo mana orbitide öle tüm skiller öle nasıl çözeblirim bu sorunu süreyle oynayıncada oyundan atıyorr ..
1-2 Dk.dan ne olacak PT dağılmaz korkma..

Arkadaşlar ben botun herseyini yaptm run client diyorum açılıo giriom oyuna 10 sn felan sonra direk oyundan atıyor direk kapanıyo oyun hiç bir hata vermeden üzerimde stone felanda yok hiç bişey kutuda sadece pot var 32 lwl harp var moving ve noise basmak için baskada bişey yok bide beginner return scroll var ne yapsam olmuyo işletim sistemim windows 7 - 64 bit.

run client diyince error-(LaunchNow) sro_client.exe directory not set hatası alıyorum yardım edermisiniz

Çar kasma alanına giderken teleporttan sonra snow shield di nasıl bastırcam arkadaşlar yardım edermsiniz

Arkadaşlar ben botun herseyini yaptm run client diyorum açılıo giriom oyuna 10 sn felan sonra direk oyundan atıyor direk kapanıyo oyun hiç bir hata vermeden üzerimde stone felanda yok hiç bişey kutuda sadece pot var 32 lwl harp var moving ve noise basmak için baskada bişey yok bide beginner return scroll var ne yapsam olmuyo işletim sistemim windows 7 - 64 bit.
Bot Scroolları basmaz Bot sadece Return Scrool // Special Return Scrool kullanır :)

----------

run client diyince error-(LaunchNow) sro_client.exe directory not set hatası alıyorum yardım edermisiniz

iBot klasörünün içindeki srodir dosyasını aç içindekilerin hepsini sil ve bunları yaz
D:\\Program Files\\Silkroad\\bu yaz kaydet yap :)

botu indirdim şimdi denicem ben sp farm kasıcam arkın charına inş olur ^^

arkadaslar bana auto login lazım dc yediğimde tekrar girebılmesı ıcın ne denediysem olmadı yardımcı olursanız sevınırım

bu bot cok beklıyor ne yapcaz bıraz kasıyor sonra beklıyor :S

Geri