• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iBot Ayarlar Ayrıntılı Rehber

Tamamdır. Hallettim teşekkürler paylaşım için, iyi forumlar.

botu acıp runclient diyrm hackshield le ilgili cıkan güvenlik sorusunada hyr diyrm ama client aclmıo biri yardmm edebilr mi

srodir dosyasnı C:\Program Files\Silkroad olarak mı değştricez yoksa C:\Program Files\Silkroad\SRO_client.exe olarak mı deiştircez.farklı bise sölemis herkes.run client diyrm hack shield'n değişklik yapmasna izin verilsin mi die windowsn güvenlik sorusu cıkıyor ona hayır diyrm,client gelmiyor.clientless kulanmak zornda kalyrm.neden gelmiyor anlamadm

srodir dosyasnı C:\Program Files\Silkroad olarak mı değştricez yoksa C:\Program Files\Silkroad\SRO_client.exe olarak mı deiştircez.farklı bise sölemis herkes.run client diyrm hack shield'n değişklik yapmasna izin verilsin mi die windowsn güvenlik sorusu cıkıyor ona hayır diyrm,client gelmiyor.clientless kulanmak zornda kalyrm.neden gelmiyor anlamadm

C:\Program Files\Silkroad olarak değiştirmen gerekiyor.

dediklriniczi yapıyorum basmıyor yinede buffları S: anlamadım gitti giant/pt için olanıda yaptım pbare giant gördügünde basar die ama yinede olmuyo çin karakter elimdeki silahı sworduda 1nci olarak işaretlerdim

biri cevap yazsın euro charım basıyo buffu ama dedigim gibi chinese olan basmıyor yardım !!!!

çok saol kardeş eline koluna saglık gercekten çok acık ve net bir anlatım :D

ya botun yeni sürümü lazım bunlar için upload plsss zaaaaaaaaaaaa xd

Eline saglık ta ben sadece cursed toplatmak ıstıom onu nasıl yapıcam bı yardımcı olursan ??

Arkadaslar ben hala bu sürümü kullanıyorum nedense hiçbi sorun yok yine çalısıyor

Bot Yaratığa tıklayıp skill kullanmaya çalışınca Error Skill diyor yardım edin ya bütün herşeyi denedim..! :cry:

bir şey sorucam ben towna dönerken return sucrool nasıl kullandırtıcaz??

Bot Yaratığa tıklayıp skill kullanmaya çalışınca Error Skill diyor yardım edin ya bütün herşeyi denedim..! :cry:

krdeşim botta kullandığın skilleri upladıysan kullanamazsın. skills bölümünde reflesh all used skills seçeneği var onu tıklarsan sorunun çözüleceğini tahmin ediyorum. umarım işine yarar,veya yanlış silahın skillerini kullanmaya çalışıyodur bot silahınn ismini doğru yaz 1.ye attack yaptığın silahın ismini 2.ye de buffları ayarla.

Son düzenleme:
Geri