• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iBot Ayarlar Ayrıntılı Rehber

iLk oLarak teşekkür ediyorum. benimde sorunum aynı arkadaşın anlattığı gibiydi. aynısı hemde. neyse sizin dediğiniz gibi denedim oLdu.. fakat bu seferde id pw yazıp tam chara girerken DC aLıyorum bunun nedeni nedir? teşekkürLer

çarında hediye aldığın sos takı varsa onu npc ye sat düzelir.

bu konuda link teki konu kaldırılmıs bi yardımcı olurmusn yeni link verirmisn

tarayıcında geri tıkladığında download konusunu göreceksin ordan indir önce 95 i sonra 95 c yi indir 95 c deki dosyayı 95 versiyonu çıkardığın klasöre at.

kardeş mesela şehre pot almaya gitti bot kendi kendine kasma alanına nasıl gidi yo bi yardım edermisin birde o kaledeki tuzaklara yakalanıyomu.

hazır scriptler bölümünde script yapma konusu var ordan script yapıp kasma alanına scritple götürmen lazım

arkadaşlar ben herşeyi eksiksiz yaptım bot kasıyor ama buff skillerini basmadan kasıyor yardımcı olabilirmisiniz???

first ve seccound weaponları seç invertoydan... sonra buff kısmına gel always on ve weapon checki işaretle.. save de start bot de düzelir.. ve 2. silah çantada 1. slotta olmalı

fevkaladenin fevkinde bi paylaşım :D
bi sorum olcak
chara devil bastırabiliyomuyuz ?
( ama şu happy den çıkan devil i : Yani beleş olan :p:grin )

bişey sorucam return to city de low mp işaretli ama mp bittiğinde şehre dönmüyor return scrool da var ama dönmüyor yardım ederseniz sevinirim...

Mp pot bitince return kullanmıyor böyle bir sorun var çözüm olarak mp pot fazla aldır silah kırılınca yada hp pot bitince dönsün.

Geri