• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iBot Ayarlar Ayrıntılı Rehber

Bende "*Error - (LaunchNow) sro_client.exe directory not set
*Error - Please srodir.ini and set the proper directory
*Error - SRO_Client.exe not found
*Error - SRO_Client not found "
hataları veriyor Silkroad Online (D) Diskinde yüklü bot ise masaüstünde bana bi yardım yolu bulun lütfen.. :agla

btler pt lerde oto res kabulunu nasıl yapıcaz adamlar res atınca kabul etmesini?

Bende "*Error - (LaunchNow) sro_client.exe directory not set
*Error - Please srodir.ini and set the proper directory
*Error - SRO_Client.exe not found
*Error - SRO_Client not found "
hataları veriyor Silkroad Online (D) Diskinde yüklü bot ise masaüstünde bana bi yardım yolu bulun lütfen.. :agla

ibotun yanında srodir dosyası var onu aç ve içindeki yazıları sil silkroad sende nerede kurulu ise o yolu bu dosyanın içine yaz ve kaydet sonra run clientten aç.

btler pt lerde oto res kabulunu nasıl yapıcaz adamlar res atınca kabul etmesini?

Son düzenleme:
yaf ben bütün ayarları kurdum oyuna girdim start bot diyorum start botting diyor ama bot çalışmıyo:angry:

Arkadaşlar en ibotu sorunsuz çalıştırıyordum bu gün bana clientlesle girerken şu hatayı verdi:old clientless version. clientles mi kalktı noldu ? clientlessle girebilen var mı ?

Yeni versiyonu beklemelisin. Aynı soruyu bir çok konu altına yazman gerekmez çünkü yeni yazılan her mesajı görebiliyorum.

Arkadaşlar ibotta çıkan tablet ve itemleri sincap a toplatabiliyormuyuz ??? göremedim öyle bir ayar butonu

Normal toplamayı ayarla tolaması lazım toplama ayarında tablet filterden ayarla.

arkadaşlar "event itemleri toplama" kutucugu işaretli olmamasına rağmen bot toplamıyor o cıkan harfleri lütfen biri yardımcı olabilirmi acil..?

Normal toplamayı ayarla tolaması lazım toplama ayarında tablet filterden ayarla.
normal toplama derken anlayamadım resim olarak gösterbilirsen çok memnun olurum. bu bota daha yeni geçtim de...
ben karakterin item ve tablet toplamamasını bunları sincabın toplamasını istiyorum.

normal toplama derken anlayamadım resim olarak gösterbilirsen çok memnun olurum. bu bota daha yeni geçtim de...
ben karakterin item ve tablet toplamamasını bunları sincabın toplamasını istiyorum.

Petle kullanmadım bilemeyeceğim kullananlar cevap verirse iyi olur. Pet yada çar toplasın diye ayarı yok normalde.

bende dewil var onu ayarlamak için neyapmamız gerekıyor lutfen yardım...

Happy itemlerini toplamıyor hangi şeyi seçmeliyim yardım......

Bastırabiliyoruz tabiki devili görmesi lazım ilk olarak devilin ismide Skıll event nasrun ecen diye bişey onu buffa ekleyin basıyor

Geri