• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iBot Ayarlar Ayrıntılı Rehber

Merhaba arkadaşlar.
Botun yeni sürümünde ''- Fix use normal attack on GhostSungSung'' diye bir özellik eklenmiş ama hala skill atıyor.Bunun bir ayarı mı vardır ? Varsada ben aradım aradım bulamadım botta böyle bir ayar.Yardımcı olursanız sevinirim.Şimdiden teşekkürler...

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar.
Botun yeni sürümünde ''- Fix use normal attack on GhostSungSung'' diye bir özellik eklenmiş ama hala skill atıyor.Bunun bir ayarı mı vardır ? Varsada ben aradım aradım bulamadım botta böyle bir ayar.Yardımcı olursanız sevinirim.Şimdiden teşekkürler...
Bu hata giderildide ben cleric olsam partye buff ve heal basarmı bot?

Merhaba arkadaşlar.

85b versiyonu indir kullan.

Bu hata giderildide ben cleric olsam partye buff ve heal basarmı bot?

malesef basmıyor sadece kendine basılan buffları basıyor.

Arkadaşlar bu bot kasma yerine görünmezlikle gidiyormu biri yardımcı olabilirmi lütfen

Kısa bir soru:
Clericte res atması için ress skilini seçip add ress skill diyeceğim.Peki bu ress skilini nereye yazıyor.Always on yazan yerde yani bastığım bufların arasında göremedim.
Ayrıca parti bölümünden part1 üyelerini resleyide işaretleyip kasma alanınıda 150-200 gibi bir rakammı gireceğim.
Aslında ibotta biri bana parti üyelerine res atmayı resimli gösterirse çok memnun olurum:]

Skilli seçip add to ress skill tıkladığında botun 2. sekmesinde others data, resser control a ekleniyor. Party üyelerini reslemesi içinde oto party, party membersde add to ress party members seçeneğini işaretle.

Çok teşekkürler.Peki radyusun etkisi varmı?Kasma alanı belirleyip bu alan içindemi res atıyor?
Name yazılan yer boş kalacak herhalde parti üyeleri eklendiği için ordaki isimleri kullanacak galiba...

Radiusun etkisi vardır. Radius büyük olunca 2 çarda aynı alan içinde ama aralarındaki mesafe fazla olursa reslemiyor ya geç resliyor ya da kasarak yanına yaklaşırsa resliyor benim gözlemlerim bunlar. Fazlada büyük yapmamamaya çalış. Ordaki isim yazma yerine isim yazıp alttaki kutuyu işaretlersen sadece o çarı resler lvldown yaparken o kullanılır. Partydekileri reslemesi için isim yazmaya gerek yok party ayarlarında auto ress party members işaretlemen yeterli.

Gerçekten çok teşekkür ederim.İlgilendiniz için...
Bildiğim konu olursa bende aynısını yapacağım:]

Arkadaşlar Ben bu botta daha acemiyim birşey bildiğim söylenemez. Botu indirdim parttan cıkarttım fakat sonra nasıl sro clienti baslatacağım tüm forumları gezdim nasıl sro clienti baslatacağım yazmıyor birde iBotu acarken Critical Error loading gui form diye hata veriyor yardımınız için şimdiden teşekkürler

Arkadaşlar Ben bu botta daha acemiyim birşey bildiğim söylenemez. Botu indirdim parttan cıkarttım fakat sonra nasıl sro clienti baslatacağım tüm forumları gezdim nasıl sro clienti baslatacağım yazmıyor birde iBotu acarken Critical Error loading gui form diye hata veriyor yardımınız için şimdiden teşekkürler

Bu konuyu okuyarak botu ve gereken programları kur
https://www.maxigamerz.com/f319/ibot-ayarlar-ayrintili-rehber-72566/

ibotun bulunduğu klasörde ibot_necessities klasörü var ondaki programları da kur.

Bu konudan sroyu nasıl açacağına bak. Sabırla konuları oku çalıştırırsın.
https://www.maxigamerz.com/f319/ibotu-run-client-butonundan-calistirmak-ver-1085-a-97333/

peki item değiştiriyor mu ?ben elimde staf var pt üyesi yattığında cleric silahını alıp mı res atıyor ? yoksa değişmezmi itemi? hata verip bekler mi ?

inventorynin 1.slotuna koyarsın rod'u item değiştirip resler sonra yine staffı geri alır eline

Malasef Party Üyelerini Reslemiyor.Res Skilini Seçtim Party Ayarını Seçtim Yinede olmuyor. Partyi ben kurmadım ondan olabilirmi ?Yardım Lütfen.

Geri