• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iBot Ayarlar Ayrıntılı Rehber

qüzeL PaYLasım oLmus qerçekten kafamıza takıLan biseY oLdumu acıp bakıYorz tskkLer !!

bu botla oyuna nasıl girioz clienti nerden secioz anlamadım kardes yardım edersen sevinirim

GSpear Attack
Bununla kasdedilen nedir?
Skill list bölümü 2 numaralı alanda var bu.Yeni sürümlerde...

Arkadaşlar benim bot ben partydeyken diğer attackların daldığı moblara dalmıyor ks seçeneği işaretli değil ama yinede monster listte attacking others yazıyor ve dalmıyor diğer moblara yardımcı olurmusunuz

S.a arkadaşlar bu botto cave sp görevi ayarları varmış acaba nasıl yapılıyo yardımcı olacak olan varmı şimdiden teşekkürler

arkadaşlar sbotla ibotu aynı anda nasıl kullanabiliriz bi yardımcı olsanız acınca hata veriyo :S ibotta bklenmedik bir hata oluştu programın kapatılması gerekiyor diyo :S

arkadaşlar bende anlamadın site güzel gerçekten çok faydalanıyorum ama biri şunu ayrıntısı ile resimli yada mümkünse videolu anlata bilirmi resim koyup gerisi resimde diyince bişi anlaşılmıyor ben 3 gündür uğraşıyorum becermiş diyilim oyundan sıkıldım bu yüzden en kısa zamanda olumlu olumsuz biri cevap yazsın yazdığımla ortada kalmim bari...

Sabırla burda anlatılanları yavaş yavaş anlayarak uygularsan yaparsın bundan daha ayrıntılı videolu ve resimli anlatımı olamaz kimsede yapmaz kolay değil çünkü hem zaten burda anlatılmış. Takıldığın yer olursa sor burda yardım ederiz.

ben ibot u kullanmaya yeni başladım. ve merak edip auto fuse u denemek istedim. anlatıklarınızı sıra ile yapıp start fuse butonuna bastığımda "no more elixirs" diye log bölümünde bir yazı çıkıyor ve duruyor. çantamda basmak istedigim item ile ilgili elixirlerim lucky power larım var hatta bot için çantanın 1. kısmının en başına koydum hepsini ama gene olmadı neyi yanlış yapıyorum bilgi verebilicek varmı ?

ben ibot u kullanmaya yeni başladım. ve merak edip auto fuse u denemek istedim. anlatıklarınızı sıra ile yapıp start fuse butonuna bastığımda "no more elixirs" diye log bölümünde bir yazı çıkıyor ve duruyor. çantamda basmak istedigim item ile ilgili elixirlerim lucky power larım var hatta bot için çantanın 1. kısmının en başına koydum hepsini ama gene olmadı neyi yanlış yapıyorum bilgi verebilicek varmı ?

Fuse sistemi değiştiği için çalışmıyor

bu ibot cleric otomatik almıyo eline ben tıklayınca buffları basıo ne yapıcam bunun ayarı varmı

Geri