• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iBot Ayarlar Ayrıntılı Rehber

bazen kafayı yiyor bi ilk silahı bi diğer silahı değişdirip duruyor ama geri düzeliyor 10_15 saniye sonra.

ya arkadaşlar botu kurdum inanılmaz güzel kasıyo fakat buf basmasını ayarlıyamadım primary koydum secondary de koydum basmıyo hiç bir buf yardım lütfen...

Çarın avrupaysa resimdeki gibi yap çinliyse bufflarını primaryye koy yine resimdeki gibi sadece atak silahını seç 1 st tıkla.

ress basmak için buffun adını yazacam ama resser control bölümünde olan skill kutucuğuna birşey yazılmıyor ve oto ress olmuyor yardımcı olurmusunuz

Skillerin bulunduğu yerden ress skiline tıkla ve altta add to res skill var ona tıkla eklenir.

yardımcı olduğun için tşkr ederim konu anlatımında farklıydı farketmemişim..

arkadaşlar uzun bi aradan snra tekrar başladım sro ya botu kurdum ama henüz kasma alanına gidemedim hotan çıkşında tuzak gbi bişi var çıkar çıkmaz önce at snra char yatıo kasma yerine gidemio bununla ilgili bi seçenke varmı acaba anlatımlara baktım bulamadım şimdiden tşk. ;)

O 140 lvl moblara gitmeyecek yanından geçecek şekilde yeni script yap çar onların içinden geçip ölürse dc olur ve banlanma olasılığı yükselir onların uzağından gitsin çarın.

bi sorum daha olucak bnm charım avrupa charı deiL buff skill bölümünde first weapon fln var bildigim kadarıyla avrupa charlarına ait bi özellik o. bnde oraya silahın ismini yazdım çünkü başka türlü kabul etmio altınada buff skillerini fln koydum ama kullanmıo hiç bi buff skilini anlamadım.. buff skili die bahssettigim china charlarda bulunan yardımcı skiller grass walk fln.. yardımcı olursanız sevinirim ;)

always on seçenegi char kasılma alanında olmasa bile buffları kullan gibi bi seçenek. sorun silah adındaymış invetory den silahı seçip select 1st weapon die bi seçenek varmış o butonuna tıklayınca halloldu ;)

Component 'tabctl3n.ocx' or one of its dependencies not correctly registered: a file is missing or invalid

bu hatayı alıyorum . 4 tane ek olarak verdiğiniz şeyleri indirip kurdum hepsini . ama bu hatayi alıyorum

Geri