• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iBot Ayarlar Ayrıntılı Rehber

multi

hocam bişey sorucam ibotta multi nasıl açabilirim 2. ibotu açtığımda run diyorum açılmıyo oyun küçük ekran geldiği gibi kapanıyo bazen o bile gelmiyor. edx eya hardmod ta açılmıyor zaten vcreditx 2010 u yükledim yine açılmıyo loaderlar ibot bölümündede ibot multi diye bi konu göremedim bana yardımcı olabilir misin acaba ?

Kardes Otomatik res kabul etme varmı acaba varsa nasıl ayarlıoruz ?

çok saol çok tşkr ederim :P xD beleş botttt :D

bişey sorcam botu ilk açtığımda id ve pw yazmak için bir bölüm gördüm ama şimdi bi türlü bulamıyorum :S bot dc yiyince otomatik olarak giriyormu oyuna kendisi?

Son düzenleme:
res attırma nasıl oluyor acaba bn farm charıma kendi res atmasını istiyorum gösterirseniz sevinirim

Merhaba arkadaşlar , benim sorunum şöyle botu ile oyuna giremiyorum yardımcı olabilecek var ?

----------

Sorunumu hallettim arkadaşlar hardmod ile oyuna girerken ki aldığım hatanın sebebi portu yanlış yazmamdan kaynaklanıyormuş :)

beyler ben bişeyi tam olarak anlamadım bu premium görevlerini kendi toplıcak diiimi?

kardeşim Run client yapıyorum hiç birşey olmuyor cliend no found fln dıyo nabıcam bi bakın ya

Arkadaşlar bakarmısınız bi yaw herşeyi yaptım start diyorum canavara tıklıyor ama dalmıyor acill yardım edermisiniz lütfen

Geri