• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iBot Ayarlar Ayrıntılı Rehber

Spricple kasması için nereyi işaretlemem lazım yada nasıl olucak scriptle kasması için..( 2 hafta kadar kullandım şimdi scriptle kasmayı unuttum :D)

load script seçeneği var ordan scrıptını goster bota.Daha sonra towndan başlat botu.scripti uygular bot.

Hiç bir sürümde sorun yaşamayan ben
1.0.74 sürümü çalıştıramadım nedeninide bulamadı yardım rica ediyorum.
1.0.73 sürümü çalışıyordu.1.0.74 sürümü attım üstüne yazdım.Hep bu şekilde kullanıyorum zaten çalışmadı.Yardım rica ediyorum...
Sorun Çözüldü:
HATA şuymuş;
İndirdiğimiz dosyada srodir adlı dosya var buradaki yol yanlış imiş bunu değiştirdim sorun kalmadı.Benderimki bu dosyayı kopyalamayın :]

herşey tamamda abicim bot cons. ta npcleri geziyo ihtiyaçlarını gideriyo sonra eski yere yine gitmek istiyo takılıyo bi yerde onu nasıl düzeltcez ya :S

eski yer derken? towndakı spawn yerinemi? Eğer öyleyse scrıpt yapmalısın.

bu konu çok güzsel bir konu olmuş bu oto party ayarlarını ayrıntılı örenmek daha iyi olmuş çünkü tam bilmiyordum xD

Geri