• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iBot Ayarlar Ayrıntılı Rehber

Beyler ben ibot deilde mbot indirdim cok ama cok memnunum...Hem kurulumu oldukca basıt hemde sorunsuz herseyı guzel kasıyor yapanın ellerıne sağlık.:pro

Arkadaslar Birşey Sorcaktm İbotta Devil Basma Varmı Yani Kendi Kendine Devil Basıor mu süresi Gelince Devil Alcam Carımada Merak Ettim Şimdiden Tesekkürler...

ellerine sağlık kardeş süper anlatım çok işime yaradı

valla denicem inş yapabilirim :D

aga indirdim kurudm ama giriş denemelerinde 23 -25 den sonra hata veriyor client giriş denemesi yapmayı kesiyor bu normal mi normalse napıcaz oyuna girdikten sonra mı botu açıcaz öyle bir imkanımız var mı ?

birileri cvp yazsın ne yapmam gerekiyor?:drym:

Beyler bu botu kurduğumuzda çarın hacklenme yada banlanma tehlikesi varmı .Şimdiden teşekkürler.

Bus basmıyo ikibir silah değiştiriyo bekliyor hiç kesmiyo silah değiştiriyo buf basmıyo söylenen leri aynen yaptım ama olmadı yardım edin lütfen:)

Bus basmıyo ikibir silah değiştiriyo bekliyor hiç kesmiyo silah değiştiriyo buf basmıyo söylenen leri aynen yaptım ama olmadı yardım edin lütfen:)

söylenenleri aynen yaptıysan botta değil sende bir sorun vardır ayarlarının resimlerini buraya bir koy bakalım

ya bende run client diyorum bekliyorum 15 dk açılmıyo nedendir lütfen yardım edin

buldum gerek kalmadı :)

buff ı ayarlayamadım ya nasıl yaptıracağız buffı :S

Ben herseyi yaptım start bot diyorum bufun suresi bitince speed ve noiseyi basıor staffı eline alıyor ama attack yapmıyor neden olabilir cok acil yardım botu kurmam lazım simdiden tesekkür ederim

acılmıo Run Clinette KarDes Yha Yardım Plzz Lütfen Cok laızm Bu Bot ,b banaaa

bu Load New Train Script YE Ne Yazıcaz Kardess

acılmıo Run Clinette KarDes Yha Yardım Plzz Lütfen Cok laızm Bu Bot ,b banaaa

bu Load New Train Script YE Ne Yazıcaz Kardess

Yanlış hatırlamıyorsam srodir isimli dosyayı açıp clientin bulunduğu dizini göstermelisin.
"Load New Train Script" mesela şehirdeyken otomatik kasma alanına gitmesi için o butona basarak script ekliyorsun.

Geri