• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iBot Ayarlar Ayrıntılı Rehber

Bu botu indirdim sroyu açtım oyuna girdim auto select dedim ama yapamadım hiç bir şey çarı görmedi ki

sadece bir çar yani kendi çarımı da kasmak için multiclient mi kullanmam gerekiyor ?

kimse yok mu arkadaşlar şu konuya cevap verebilecek daha önce hiç bot mot kullanmadım yardımcı olur musunuz ?
1. sorun istekler bölümüne yaz sorularını
Auto selecte ne gerek varki bot auto 7/24 sorunsuz kasabilir
ibotta run client ile tek çar açabilirsin.

güzel olmş elinize sağlk...i botun diğer botlardn farkı var mı?? bununda rehberini yaparmsnz lütfn..

Others Data bölümünde DONATE! den sonra bölüm çıkıyor. Orayı kullanan arkadaşlar var mı? Ben denedim çalışmıyor.

Arkadaşlar bu aralar pek takip edemiyorum bot gelişince bana haber verirseniz rehberi güncel tutmaya çalışırım :)

Beyler peki bu bot ücretsiz demişsinizde, ücretsiz botlar benim bildiğim hackshield geldiğinden beri banlanıyor...Hatta bn 2-3 ay öncesinde bu nedenle 1 hafta giremedim blocklanmıstım.Banlanma hakkında bilgi verirmisiniz?...

Beyler peki bu bot ücretsiz demişsinizde, ücretsiz botlar benim bildiğim hackshield geldiğinden beri banlanıyor...Hatta bn 2-3 ay öncesinde bu nedenle 1 hafta giremedim blocklanmıstım.Banlanma hakkında bilgi verirmisiniz?...

Ücretli ücretsiz farketmez tüm botların banlanma şansı aynıdır :beer

Hmm paralılardadamı banlanma riski var..Ama yanlısınız olabilir cunku herkes paralı alıyor eğer ikisindede banlanma riski aynı olsaydı paralı alan olmazdı.Cunku suanda sronun %90ı paralı bot benım bıldığım?

Paralı botun lagalugası stabil olarak çalışması ve % 100 salı günü yeni versiyonunun çıkması.Ücretsiz botlar güncellemelerde çok sorun çıkarabiliyorlar ayrıca piyasadaki paralı botlar örneğin s bot bir çok özelliği olduğundan dolayı tercih edilmekte.

Ben bu botlardan kullanıcamda ondan soruyorum daha önce paralılardan charı tamamen banlanmıs birileri varmıydı bildiğiniz..?Yoksa nadirenmi rastlıyor.

Ozaman bana Stealthex,agbot veya ibot bunların icinde en kullanıslı(yükleme bakımından sorunsuz) en cok bot seceneklerı olan hangısı solermısın onu indircem..
Bide bana botta taxi yapıcağım ıcın pt kurduğumda gelenlerı oto. kabul etme lazım.Ayrıca diğer ozellıkler bakımındanda en kullanıslı ve seceneklerı fazla olan ücretsizlerden hangısını önerirsiniz?..(son sorum size artık indircem:up:)

bence buna sen karar vermelisin öncelikli olarak i botu dene daha sonra mbotu kullan diğerlerini pek önermem :)

bence buna sen karar vermelisin öncelikli olarak i botu dene daha sonra mbotu kullan diğerlerini pek önermem :)

Hmm tskler ama yinede ibot veya mbot birini deseydiniz:pro Ya işte bana lazım olan sey pt gelmek ısteyenlerı kabul etmesi,işte mesela sehırde sorunsuz pot vb. işlemlerı yaparak kasma yerıne donmesı,mesela kasma alanının genıslığını guzel ayarlaması bunlar sorunsuz olsa bide yüklemesi sorunsuz kolay olan ibotmu yoksa mbotmu dersiniz:)(sizide cok oyaladım ama k.bakmayın benım ıcın onemlı cunku:shm:)Yani ilk ikisdinden hangısını denim onu demek ıstıorum:eat:

Hmm tskler ama yinede ibot veya mbot birini deseydiniz:pro Ya işte bana lazım olan sey pt gelmek ısteyenlerı kabul etmesi,işte mesela sehırde sorunsuz pot vb. işlemlerı yaparak kasma yerıne donmesı,mesela kasma alanının genıslığını guzel ayarlaması bunlar sorunsuz olsa bide yüklemesi sorunsuz kolay olan ibotmu yoksa mbotmu dersiniz:)(sizide cok oyaladım ama k.bakmayın benım ıcın onemlı cunku:shm:)Yani ilk ikisdinden hangısını denim onu demek ıstıorum:eat:

Party'e kabul etme özelliği sadece ibotta var dediğiniz diğer özellikleri iki botta yapabilmekte.Siz o zaman ibot ile başlangıç yapın sorularınız, yapamadığınız şeyler olursa soru sorun ve istekler bölümünde dile getirebilirsiniz ;)

Cok tşkler cok yardımcı oldunuz ibot ile baslıyorum yuklemede veya bot kullanımda sorunlarım olursa sorun ve istekler bolumune ileticem tekrar saolun:)

Byler ben ibot için gereken 4 programı ındırdım ve sonra esas ibotu ındırmek ıcın bu linkten http://www.silkroadmax.org/forum/f3...bot-yukleme-sorunu-75045/f31...rehberi-37502/ en bastaki ibot v1.0.72 linkinden botu ındırmek ıcın tıklıyorum cıkan indirme sayfasında indirmek ıcın nereye tıklıcaz hata verıyo/U] [ ben burdan nerden indircem botu???

Cok tşkler cok yardımcı oldunuz ibot ile baslıyorum yuklemede veya bot kullanımda sorunlarım olursa sorun ve istekler bolumune ileticem tekrar saolun:)

Byler ben ibot için gereken 4 programı ındırdım ve sonra esas ibotu ındırmek ıcın bu linkten http://www.silkroadmax.org/forum/f3...bot-yukleme-sorunu-75045/f31...rehberi-37502/ en bastaki ibot v1.0.72 linkinden botu ındırmek ıcın tıklıyorum cıkan indirme sayfasında indirmek ıcın nereye tıklıcaz hata verıyo/U] [http://img294.imageshack.us/i/hatac.png/image ben burdan nerden indircem botu???

[iBot]Public Released v1.0.72b.rar

Bu link'i kullan

ibot 24 saat içinde %100 dc veriyor 1 kere bile olsa onu bilmende yarar var

Geri