• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iBot Ayarlar Ayrıntılı Rehber

kardeş bişe sorcam belki yeri deil ama bu botun son sürümünü indirdim 1.089 olanı pet charımın üstünde olunca oyuna girio run time 13 hatası verio bu yenı cıkan petlere bi çözüm bulamazmıyız

----------

ve charın okuomuo pet üstümde oldunde bi çözümü varsa lütfen yardım

Char vurmuyo yaw bot çalıştırınca anca ben bi 2 skill atıom sonra kendisi devam edio sonra canavarı şeçio ama dalmıo :S :S

bu ibotta kaydettigimiz özellikleri geeri açamıyozmu bi özel mesaj atın :S

bu ibotta kaydettigimiz özellikleri geeri açamıyozmu bi özel mesaj atın :S

ibotu açıp çara girdiğinde o ayarları otomatik tanıyacaktır.

Char vurmuyo yaw bot çalıştırınca anca ben bi 2 skill atıom sonra kendisi devam edio sonra canavarı şeçio ama dalmıo :S :S

3. sekmede set area var ona tıkla bot nerede kasacağını bilsin yoksa start bota tıkladığında kasmaz yerini belirlemen lazım.

kardeş bi sorunum var ibotu çalıştırınca "critical error loading main gui form."diye bir hata veriyo bu hataya tamam diyince bot sayfası açılıyo fakat botta hiçbirşey yazmıyo skiller vs. hiç birşey yazmıyo yani sonrdan çıkan hiçbirşey çıkmıyo bi yardım ederseniz seviniriim.yardımcı tüm programları sorunsuzca kurdum fakat hiçbirşey değişmedi.

----------

kardeş bide benim indirdiğim ibotu rardan çıkarınca sadece ibot.exe adlı dosya çıkıyo başkada bi dosya yok içerisinde

kardeş bi sorunum var ibotu çalıştırınca "critical error loading main gui form."diye bir hata veriyo bu hataya tamam diyince bot sayfası açılıyo fakat botta hiçbirşey yazmıyo skiller vs. hiç birşey yazmıyo yani sonrdan çıkan hiçbirşey çıkmıyo bi yardım ederseniz seviniriim.yardımcı tüm programları sorunsuzca kurdum fakat hiçbirşey değişmedi.

----------

kardeş bide benim indirdiğim ibotu rardan çıkarınca sadece ibot.exe adlı dosya çıkıyo başkada bi dosya yok içerisinde

Önce ibotun 89 versiyonunu indir bi klasöre çıkart daha sonra 89c versiyonunu indir çıkardığın klasöre 89c versiyonundaki ibot dosyasını at ve öyle çalıştır.

Bilgisayarını iyi korursan charın hacklenmez ben oto login kullanıyorum.

kardeş bi sorunum var şimdide bot çalışıyor fakat oyuna girince çarı görmüyor bi yardım ederseneiz sevinirim.bot başlamıyo yani vurmuyo etmiyo
başlangıçta bot çalışınca isim falan yazdı yerde none yazıyo hiçbir şeyini göstermiyo bi yardım ederseniz sevinirim.ivedi olursa cevap iyi olur şimdiden teşekkürler

botu sil yeniden kur birşeyleri dene. Karşılaşmadığım sorunlar görüyorum o yüzden tam çözüm söyleyemiyorum. Eğer herşeyi gerektiği şekilde yaparsanız sorunsuz çalışıyor.

Kardeş benim xbow bard charım var bard buffLarını basmasını istiyorum ama silah değiştirmiyo elle değiştirdiğimde silahı basıyo buff ama tekrar eline xbowu takmıo elle değiştirmek zorunda kalıyorum onu nasL ayarlıcam_?

Kardeş benim xbow bard charım var bard buffLarını basmasını istiyorum ama silah değiştirmiyo elle değiştirdiğimde silahı basıyo buff ama tekrar eline xbowu takmıo elle değiştirmek zorunda kalıyorum onu nasL ayarlıcam_?

buffu.png

Misc Filter;

balksz3e.png

Walk to center if no mobs: Etrafta mob yoksa kasma merkezine dön.
Walk random if no mobs: Etrafta mob yoksa rastgele dolaş.
Walk to mob first: Öncelikle moba yürü.(Warrior blade gibi karakterlerin daha hızlı kasmasını sağlar)
Use Speed Drug: Çantada bulunan Speed Drugları kullan.
Use normal atacks on Event Mobs: Event moblarında skill kullanmadan atack yap.
Faster Training (may cause disconection): Daha hızlı kasma.Daha hızlı canavar seçer ve daha hızlı atack yapar.Bu seçeneği kullanmanız eğer iyi bir bilgisayar sistemine ve hızlı bir internete sahip değilseniz DC sorunlarına sebep olabilir.

1,91 de resde eklenmiş arkadaşlar yardımcı oldu teşekürler
3 numaralı yeri işaretlersen reslenince kalkar

Geri