• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iBot Ayarlar Ayrıntılı Rehber

Ya Ben HackShieldi Kıramıyorum regeditte eagleNT yok bende ne yapcam Win7 kullanıyorum

Çok güzel bir anlatım olmuş çok açıklayıcı olmuş tek tek uğraşmışsın ellerin dert görmesin...

Son düzenleme:
muhtesem olms cok ısıme yaradı

----------

ya saolda bn xbowum ama cresbow extreameyi nasl acacagımı blmdm anltrsn sevnrm onuda

Kardeş Örneğim Char 8 pt bırakıp bota attim char öldüğü zmn pt'dekiler res veriyor otomatik kalkmıyor otomatik res verdiği zaman kalkmasi için ne yapacam. bana özel mesajdan ne yapacağimi SöyLesen Sevinirim.

eyw saol paylaım için ben bir şey soracam oyuna giriyom ibot oyu donuyor sonra düz srodan giriyom oyuna acmıyor UPDATE edecen diyor oyunu uuptada edince düzelior

charda pet var ama kendisi toplamaya kalkışıyor char ve error pcik nedeniyle dc yiyor onun ayarlarını nerden yapabilirz yardım için teşekkürler şimdiden...

ibot genelinde sorunmu var acaba çarın skıll sayfası gorunmuyor skılleır ayarlayamıyorum

kasma aLanına qiderken ata bin komutunu nasıL wericez ben buLamadım.?

kardeş bi sorunum var ibotu çalıştırınca "critical error loading main gui form."diye bir hata veriyo bu hataya tamam diyince bot sayfası açılıyo fakat botta hiçbirşey yazmıyo skiller vs. hiç birşey yazmıyo yani sonrdan çıkan hiçbirşey çıkmıyo bi yardım ederseniz seviniriim.yardımcı tüm programları sorunsuzca kurdum fakat hiçbirşey değişmedi.

----------

kardeş bide benim indirdiğim ibotu rardan çıkarınca sadece ibot.exe adlı dosya çıkıyo başkada bi dosya yok içerisinde

Önce ibotun 89 versiyonunu indir bi klasöre çıkart daha sonra 89c versiyonunu indir çıkardığın klasöre 89c versiyonundaki ibot dosyasını at ve öyle çalıştır.

iLk oLarak teşekkür ediyorum. benimde sorunum aynı arkadaşın anlattığı gibiydi. aynısı hemde. neyse sizin dediğiniz gibi denedim oLdu.. fakat bu seferde id pw yazıp tam chara girerken DC aLıyorum bunun nedeni nedir? teşekkürLer

Geri